DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #973011  autor: konior
 20 sty 2018, 11:04
Witam, telefon wygrzebany w gratów. Po włączeniu jest obrazek Era. Posiadam tylko karty z Playa, po włożeniu żąda kodu jakiegoś. Trochę pogrzebałem w necie, jak to wyłączyć no i po wpisaniu takiego kodu: #*7337# telefon się zresetował sam i już nie żąda kodu żadnego. Teraz po włączeniu telefonu (nic takiego chyba nie wyskakiwało jak włączałem telefon bez karty) wyskakuje informacja przez 5 sekund SAMSUNG SGH-D900i EDGE Quad Band, nie da się tego wyłączyć, następnie wyskakuje inne okienko takie całe czarne 'Wysyłanie' a niżej na białym tle 'Nie wykonano', po chwili normalnie się włącza. Szuka cały czas sieci i po kilku minutach za każdym razem wyskakuje błąd sieci. Nie znam się kompletnie na tych sprawach. Po wpisaniu kodu sprawdzającego czy jest simlock, to już nie ma w pierwszej pozycji chyba to był Network 'x' czy 'on'. Pytanie czy coś zepsułem czy jeszcze trzeba coś sprawdzić/wpisać ?