DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #965417  autor: braknazwy99
 10 gru 2017, 17:17
Miesiąc temu kupiłam samsunga galaxy j7. Jakoś tak dwa tygodnie temu w lewym dolnym rogu pojawiła się niewielka fioletowa plama. Z początku to olałam, ale po paru dniach zrobiła się większa i fioletowo-zielona (w środku zielona, na obrzeżach fioletowa). Mam wrażenie, że co jakiś czas jest coraz większa. Najbardziej widoczna jest na białym tle, kiedy jest kolorowe, aż tak nie rzuca się to w oczy. Dodatkowo raz jest bardzo widoczma, taka ciemna, a kiedy indziej blaknie i jest ledwo dostrzegalna. Co to może być i od czego? Bo ja nic takiego z tym telefonem nie robiłam, co prawda parę razy mi spadł, ale czy to może być od tego? I czy uznają mi to na gwarancji, czy może uznają że to z mojej winy?
 #972637  autor: Krakers
 18 sty 2018, 09:57
Są 2 opcje,w tym wypadku teoria o odklejaniu warstwy dotykowej od wyświetlacza, lub podczas upadku uszkodzony został wyswietlacz ( przy czym mowisz ze plamka znika wiec obstawiamy ta 1 opcje), a telefon otrzymała pani droga kurierską ? czy w salonie? bo jesli w salonie to marne szanse ze beda chcieli przyjac reklamacje, jesli droga kurierska jest szansa napisac ze telefon mial plamke od razu po dostarczeniu telefonu prez kuriera. Pytanie do pani teraz czy rzeczywiscie od kupna telefonu plamka byla czy dopiero po upadku sie pojawiła