DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #961069  autor: Grigori98
 14 lis 2017, 17:55
Witam mam problem z galaxy s4. Mianowicie telefon wyłącza się przy różnym poziomie naładowania baterii. Przykładowo raz wyłączy się przy 50 %, raz przy 30 a czasem ,przy 15.Po próbie włączenia go telefon wydaje dźwięk słabej baterii i się wyłącza. Kiedy podepnę go pod ładowarkę bateria wraca do stanu poprzedniego czyli np 50%.Dodam, że bateria była wymieniana kilka miesięcy temu. Oprogramowanie stockowe samsunga bez roota. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Czy może bateria jest wadliwa?
 #961074  autor: Morvius
 14 lis 2017, 18:21
Podobny problem posiadałem w SGS2 i zakup nowej baterii rozwiązał problem. To są stare telefony, przy zakupie zwróc uwagę na to kiedy bateria była produkowana by kupić możliwie jak najświeższej produkcji baterię.

Klasyczny obserwator wątku.
 #961298  autor: lord_kr
 16 lis 2017, 03:23
Grigori98 pisze:Witam mam problem z galaxy s4. Mianowicie telefon wyłącza się przy różnym poziomie naładowania baterii. Przykładowo raz wyłączy się przy 50 %, raz przy 30 a czasem ,przy 15.Po próbie włączenia go telefon wydaje dźwięk słabej baterii i się wyłącza. Kiedy podepnę go pod ładowarkę bateria wraca do stanu poprzedniego czyli np 50%.Dodam, że bateria była wymieniana kilka miesięcy temu. Oprogramowanie stockowe samsunga bez roota. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Czy może bateria jest wadliwa?
To na 100% bateria a poniewaz jak piszesz minelo kilka miesiecy od wymiany probuj reklamacji

Wysłane z mojego Commodore 64 przy użyciu Tapatalka