DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #954958  autor: mb79
 08 paź 2017, 16:45
Mam pytanie do posiadaczy Samsung Galaxy S4, czy mieliście problem z zawieszeniem i wyłączeniem telefonu ? Telefon po zakończeniu okresu gwarancji kilka razy się zawiesił. Od tygodnia restart są co kilkanaście minut. Nie pomogło postawienie systemu i usunięcie knox. Wg mnie uszkodzona jest płyta główna. Szacowany koszt i sens naprawy? Jest to chyba wadą tego modelu.

Poprzednie telefony: Bosch 509, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6610, Nokia 6030, Nokia 6220 Classic, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Elm, Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy J5 2016
 #971187  autor: lexuss
 10 sty 2018, 18:19
Cześć.
Mam taki sam telefon, też mi się parę razy samoczynnie wyłączał aż dwa dni temu wyłączył się na amen. nawet w serwisie nie potrafili go wskrzesić, przepadły kontakty itp. rzeczy. Od dziś jestem szczęśliwym(mam nadzieję) posiadaczem galaxy j5 ale muszę go jakoś ogarnąć (skonfigurować).
Pozdrawiam.