DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #954894  autor: andrz_ej
 08 paź 2017, 00:24
Witam wszystkich,

W ramach programu Smart Guard opcji SWAP przekazałem do analizy i naprawy mój tel. S8+ i wg zasad programu otrzymałem na czas wyjaśnienia sprawy/naprawy inny S8+. Po włożeniu karty SIM i podaniu PIN zobaczyłem coś dla mnie niezrozumiałego a nawet szokującego. A mianowicie widok z jakimś automatycznie przetłumaczonym tekstem, który mam zaakceptować (inaczej telefon się nie uruchomi). Z teksty wynika, w dużym skrócie, o ile można to tłumaczenie zrozumieć, że w zasadzie jest pod stałą obserwacją rządu USA i wszelkie dane na nim są do jego pełnej dyspozycji. Czy ktoś wie o co tu chodzi i jakim prawem ja mam coś takiego akceptować przed uruchomieniem telefonu (testowałem - po każdym wyłączeniu i włączeniu widok ten zawsze jest i wymusza akceptację). Sprawdziłęm procesor i jest EXYNOS a więc nie jest to żadna dystrybucja amerykańska (chociaż nie sądzę żeby tam coś takiego było dopuszczalne) Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Ktoś coś? Samsung na FB jedyne co, to potrafił zapytać o IMEI i odesłać mnie do formularza na stronie SAMSUNGA. Sprawa z formalneguo punktu widzenia wygląda na moje oko bardzo nieładnie. Link do screena: http://tiny.pl/gpckm

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.