DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #911065  autor: katiekate
 14 lut 2017, 21:54
Od dwóch tygodni telefon zapisuje zdjęcia jako błędny format, to samo ze ściągniętymi z internetu obrazkami, tylko screenshot działa. Z Dropboxa też nie da się niczego zapisać. Pamięć 11,5 / 16 GB, pamięć ram 0,91/1,67 GB. Większość danych trzymam na karcie sd. Co mam zrobić żeby telefon z powrotem działał, co zajmuje najwięcej miejsca?
 #911155  autor: Morvius
 15 lut 2017, 11:30
Jaki android aktualnie na pokładzie? Czy masz wykonaną kopię zapasową w chmurze? Prawdopodobnie trzeba wykonać przywrócenie ustawień fabrycznych.

Klasyczny obserwator wątku.
 #911234  autor: Morvius
 15 lut 2017, 16:57
kopia pomoże bo w przypadku konieczności wykonania hardreset przywróci wszystkie zdjęcia i inne pliki lub p prosu nie pozwoli ich skasować. Poza tym aplikacje w sklepie google i tak są z automatu zapisane w folderze wszystkie ( te które na danym koncie były obojętnie na którym urządzeniu pobrane) pozostaje tylko je wybrać i zainstalować ponownie. A czy pojawia się błąd karty pamięci do zapisu danych?

Klasyczny obserwator wątku.
 #911300  autor: katiekate
 15 lut 2017, 21:59
Muszę obejrzeć pamięć wewnętrzną przez USB. Właśnie jest tak: robię zdjęcie, zapisuje się na karcie pamięci, wchodzę w galerię i wyświetla się jako nieobsługiwany format pliku.
Chociaż teraz telefon ma przebłyski normalności, bo teraz zrobiłam zdjęcie, z aparatu weszłam do galerii i na razie jest.
Tylko boję się, że przywrócenie ustawień fabrycznych też nie pomoże, ale chyba każdy od tego zacznie.

Aha jeszcze podłączony do USB tez nie przyjmował nowych plików a z błędami zapisywał z dropboxa.
 #911339  autor: Morvius
 16 lut 2017, 11:01
Ja używam One Drive. Mam wrażenie, że lepsze synchro.

Klasyczny obserwator wątku.
 #912427  autor: Morvius
 22 lut 2017, 15:33
Teraz tego nie sprawdzę, przypomnij mi się wna priv ok 19

Klasyczny obserwator wątku.