DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #706769  autor: Peterking
 28 mar 2014, 23:36
Witam!
Zastanawiam się nad zakupem Samsunga Galaxy S3 Mini. Telefon będzie głównie używany do surfowania po internecie oraz robienia zdjęć. I teraz takie pytanie do osób które posiadają go na codzień. Czy wygodnie się na nim przegląda neta, czy się telefon nie zacina podczas surfowania? Drugie pytanie nt. jakości fotek? Przejdą czy są dosyć słabej jakości? I czy ogólnie go polecacie ten telefon, czy lepiej dołożyć i kupić coś większego? Aktualnie jest w Media Markt za 579zł jest i nie wiem czy kupować ;p

Z góry dzięki za wszelkie informacje od użytkowników

 #706833  autor: KA
 29 mar 2014, 15:07
Nie jestem użytkownikiem, ale ponieważ żaden się nie zgłasza, to powiem tak: na zwykłego S3 bardzo ludzie narzekają, że laguje/zawiesza się - to przede wszystkim. Wersja mini jest zawsze słabsza, więc tym bardziej bym jej unikał. Jeśli S3, to TYLKO wersja LTE z 2GB RAMu, ale to ok. 1100 z gwar producenta.

 #706835  autor: Darius64
 29 mar 2014, 15:40
W tej cenie znajdziesz lepsze fony ale ogólnie unikałbym wszelkich rodzajów Samsunga z dopiskiem mini,plus i tak dalej

 #707161  autor: Peterking
 31 mar 2014, 14:37
Zależy mi na S3 bo strasznie mi sie spodobał, pozatym większość znajomych ma i nikt nie narzeka ;-) I większość posiada S3 1GHz a użytkują sporo ten telefon ;)

 #707173  autor: KA
 31 mar 2014, 15:47
S3 mini to coś innego niż S3, na pewno słabszego. Z kolei S3 to nie S3 LTE - jest o wiele słabszy, głównie z powodu tylko 1GB RAMu. Ludzie na ogół nie narzekają jawnie i głośno na coś, co kupili za grubą kasę - nawet, jeśli działa źle. Niektórzy twierdzą nawet, że Android z 512MB RAMu działa im dobrze - powinni bajki pisać.
Jeśli wierzysz znajomym, to bierz to, co chwalą. Jeśli chcesz porady tych, którzy trochę!!! więcej siedzą w temacie, to posłuchaj rad z tego forum.

 #707290  autor: Peterking
 01 kwie 2014, 00:54
KA pisze:Jeśli wierzysz znajomym, to bierz to, co chwalą. Jeśli chcesz porady tych, którzy trochę!!! więcej siedzą w temacie, to posłuchaj rad z tego forum.
Wiesz co powiem wprost, większość to użytkownicy, którzy ten telefon dostali za groszę przy wysokim abonamencie, więc raczej gdyby zawodził ich telefon to powiedzieli by to otwarcie i sami wymienili ten telefon ;-)

Notabene, telefon z 1GHz akurat już powinien sprawować się całkiem dobrze ;)

Ew. czy wersję 2GHz znajdę w sklepie stacjonarnym? :)

 #707292  autor: KA
 01 kwie 2014, 05:44
Nie 2GHz, tylko 2GB.
Czyli jesteś kolejnym, który nie chce rady, tylko potwierdzenia tego, co chciałby usłyszeć. Czyli po co prosiłeś o radę?
S3 z 1GB nie należy kupować - typowy lagujący Android, prawie jak te z 512MB.
Tu masz i sklepy, i komisy, i prywatnych sprzedających S3 LTE:
http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... peBuyNow=1
Powodzenia!

 #707299  autor: mn9
 01 kwie 2014, 07:44
Ja użytkuje s3 z 1gb ramu i niestety musze potwierdzić obawy kolegów wyżej ,dosyć często zdarza mu się spowolnić przyciąć itp. dlatego ja również wybrał bym s3 lte ;)

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #707313  autor: le Fr0g
 01 kwie 2014, 08:52
Ja mam S3 mini.
Kupiłem za gotówkę w sklepie i jednak ponarzekam.
Kupiłem w listopadzie 2013 w Łodzi.
Sklep super, facet mądry i doradzał.
Ja się napaliłem jak szczerbaty na suchary i kupiłem s3 mini zamiast np. htc. A sprzedawca ostrzegał że Samsung jest przereklamowany.
Ogólnie żałuję bo kumpel ma htc (chyba One) i wygląda dużo lepiej (wykonanie) i jak się użytkuje (zwyczajnie bez przegięć) to widać różnicę.
PzdR