DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #706424  autor: booka
 27 mar 2014, 12:45
Hey, potrzebuję pomocy,

Przesiadłam się własnie z Wave na S III przełożyłam kartę SD do S III-ki i wszystko mi szlag trafił ;( jest jakaś szansa na odzyskanie danych z karty?

:(.

p.s na wave też już nic nie pokazuje ;(.

 #706428  autor: Niezgodna7
 27 mar 2014, 12:51
Szlag, czyli:
Sgs3 kartę Ci automatycznie sformatował? Czy uszkodził?
Działa, i jest pusta?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #706433  autor: booka
 27 mar 2014, 12:59
Karta działa - mogę ją normalnie otworzyć zgrać lub coś wrzucić ale większość folderów (np. zdjęcia z aparatu, filmy) - pusto, foldery które zrzuciłam z kompa na SD są widoczne i można je odczytać. Filmy były widoczne ale nie możliwe do odczytu teraz już nie ma nic. Niektóre nazwy folderów są ucięte np. pierwsza sylaba tylko została a reszta jest z takim odwróconym "u"zamiast pierwszej litery. Część jest też jakby uszkodzona, mają takie szare ikony albo takie "mazaki" różnokolorowe zamiast zdjęć ;(....Nie wiem co jeszcze mogę napisać...
Ostatnio zmieniony 27 mar 2014, 13:19 przez booka, łącznie zmieniany 1 raz.

 #706437  autor: Niezgodna7
 27 mar 2014, 13:14
I wystarczyło tylko wsadzić kartę do sgs3, nic na nią nie nagrać, i taki cyrk się zrobił?
A wcześniej w tym sgs3 była inna karta? Działała?
*
Wyłącz wave, wsadź kartę, włącz.
Ewent.w czytniku na PC, lub innym urządzeniu spróbuj coś odczytać....

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #706442  autor: booka
 27 mar 2014, 13:21
Tak dopiero go rozpakowałam, włożyłam kartę i chciałam wejść do galerii a tam LIPA. W Wave już próbowałam, w kompie to samo widzę co na wave czyli pustka. W S3 nówka zaplombowana.

Dzięki za pomoc, zobaczę jeszcze może ktoś ma czytnik kart to spróbuje - mam nadzieję że jakimś cudem się uda to odzyskać...3 lata zdjęć i filmów...ehhh - kiedy się człowiek nauczy że najpierw trzeba wszystko zgrać ;/

 #706447  autor: Niezgodna7
 27 mar 2014, 13:38
Okej, a jak jest pusta - zobacz ile ma miejsca (zapełnione /wolne) ? Tj. Karta z 8GB?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #706459  autor: booka
 27 mar 2014, 13:57
Sprawdziłam przez czytnik - to samo pusto - karta 8GB - wolne 66,6 czyli tak jakby pousuwało bo była prawie cała zapisana ;(...

Myślisz że mimo to jak pójdę do jakiegoś punktu to jest szansa na odzyskanie tych danych?;(

 #706462  autor: Niezgodna7
 27 mar 2014, 14:07
Jak wolne 66,6 to większość jest gdzieś na tej karcie? Czy źle coś zrozumiałem?
PS. A nazwa karty uległa zmianie? Nie zauważyłaś?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #706481  autor: booka
 27 mar 2014, 15:58
Niestety jestem teraz do 22 w pracy więc nic nie zdziałam - jutro posprawdzam i dam znać.

Zauważyłam że stworzył się jakiś dodatkowy folder którego wcześniej nie widział ("u"amera)ale jak wchodzę na niego zaczyna szukać ale tylko mieli i mieli i du*a na tym się kończy... :evil:

p.s. tu chyba nic nie zdziałam bo to chyba ta karta jest rąbnięta (good RAMa k10) już raz był epizod że kuzyn włożył ją do swojego advance i też wtedy był problem - on nie mógł nic skopiować (widział wszystko) a mi po przełożeniu z powrotem, usunęło parę zdjęć - ale tylko kilka a teraz to już poleciało po bandzie - tylko dlaczego na wave wszystko działo ok a tu nagle jak się ją przełoży to takie cyrki...biednemu to zawsze wiatr w oczy :evil:

Na dzisiaj wielkie dzięki.
Jutro się odezwę jak coś się dowiem - może ją "puści" ;P

[ Dodano: 2014-03-31, 07:49 ]
Nic z tego ;(, program który polecił kolega - eset się drze że zagrożenie ;/ po drugie żeby zapisać pliki odnalezione trzeba zapłacić ;), ściągałam ZARa 9.2 próbowałam dwa razy ale "brak odpowiedzi" na dwóch różnych krokach - jeszcze spróbuję raz dzisiaj a jak nie to pojadę do domu i poproszę kolegę może on coś wymyśli - gdyby chociaż część odzyskać to już było by dobrze.

p.s. źle napisałam karta ma 6,66 wolne ;(.


Dzięki chłopaki

pozdrawiam - jak coś uda się odzyskać to napiszę.

[ Dodano: 2014-04-25, 21:23 ]
ok - 2/3 zdjęć i 1/4 filmów odzyskana reszta poszła się "paść". Są wszystkie pliki ale części nie można odczytać choć mają pojemność. Jakieś 4 z 6 GB to i tak dobry wynik chyba, zresztą zawsze lepsze "COŚ" jak "NIC" ;)

Dzięki za odzew i pamiętajcie robić kopie zapasowe kart =).

:smt006