DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #704967  autor: hazard
 19 mar 2014, 20:28
Cześć,

Kupiłem Samsunga S4 Galaxy i mam kilka pytań...
Próbuje przybliżyć w przeglądarce internetowej obraz, ale nic z tego...
W internecie widziałem w Samsungu kalkulator, który wyliczał ułamki...

Czy możecie mi pomóc?

 #705011  autor: WujekZurek
 19 mar 2014, 23:11
Puknij dwa razy w ekran i powiekszysz tekst lub poloz dwa palce na ekranie i zacznij go "rozciagac" na boki, a zeby miec profeska kalkulator to obroc telefon bokiem, tylko nie zapomnij na belce na gorze wlaczyc obrotu ekranu :)

Tyle tego bylo ze sie nie zmiesci w podpisie :)

 #705143  autor: hazard
 20 mar 2014, 17:03
Próbuje w przeglądarce "rozciągnąć palcami ekran" w celu powiększenia obrazu i nic się nie dzieje. Kalkulator mam zwyczajny, a na jednym z filmów widziałem jak facet ręcznie wpisywał ułamki, a kalkulator mu je wyliczał.
Podobna sytuacja tyczy się przewijania obrazu dłonią, czy też wyskakującej lupy przy delikatnym przybliżeniu palca do ekranu. Wszystkich tych opcji nie mam i właśnie to mnie martwi :(
Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 17:09 przez hazard, łącznie zmieniany 1 raz.

 #705145  autor: WujekZurek
 20 mar 2014, 17:06
Ustawiania przegladarki/dostepnosc u mnie sie to zwie. Pukale palcem dwa razy ?

Tyle tego bylo ze sie nie zmiesci w podpisie :)

 #705146  autor: hazard
 20 mar 2014, 17:09
Tak, pukałem :(

 #705219  autor: reboot
 20 mar 2014, 23:25
Masz wszystkie opcje, jakie mają inne S4, po prostu musisz poczytać w internecie jak je włączyć (ustawienia --> sterowanie --> i chodzi o sterowanie ruchem).

A co do powiększania stron, to nie zawsze strony chcą się powiększyć - np. m.gazeta.pl nie współpracuje z "rozciąganiem" palcami :)

WKS

 #705228  autor: hazard
 21 mar 2014, 05:23
Witam serdecznie,

Udało się :)

Niestety dalej nie wiem o co chodzi z tym kalkulatorem :/

 #705243  autor: reboot
 21 mar 2014, 10:39
hazard pisze:W internecie widziałem w Samsungu kalkulator, który wyliczał ułamki...
hazard pisze:Niestety dalej nie wiem o co chodzi z tym kalkulatorem :/
Najlepiej jak podasz link do tego filmu, to będzie wiadomo, o jaki program Tobie chodzi.
Może to być https://play.google.com/store/apps/deta ... droid.frac albo równie dobrze kilkanaście innych.

WKS