DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #96271  autor: dobrozloczynca
 18 sie 2006, 16:57
Witam. Otoz mam L7 juz jakis czas, niestety denerwuje mnie w niej mp3 player. W związku z tym zastanawiam się czy da się go zmienić? lub przynajmniej skonfigurowac jakoś tak żeby skanował tylko 1 wybrany folder(i podfoldery) w poszukiwaniu muzyki, no bo po co mi dzwonki mp3 na liscie muzy w mp3playerze? bylbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazowki. pozdrawiam.

Edit: Zapoznaj się z zasadami tytułowania postów//Przemek
Ostatnio zmieniony 18 sie 2006, 17:05 przez dobrozloczynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Rainbow- Cath The Rainbow

 #96273  autor: kamil1221
 18 sie 2006, 17:06
Możesz zainstalować jakiś odtwarzacz w Javie - jak znajdę to udostępnię go tutaj.
http://mp3.java.patrz.pl :arrow: tylko to znalazłem :?

 #101717  autor: DiAbOlO
 03 wrz 2006, 08:20
Można zrobić sobie playlisty i wówczas wybierasz tylko jeden pliczek i gra Ci to co chcesz... :-)

...:::DiAbOlO:::...

 #169971  autor: nezeli
 04 kwie 2007, 15:34
Mam zmiar sobie kupic Motke L7 juz nie długo,ale boje sie ze bedzie mnie ten kom denerwowal bo czytam wiele nie przychylnych opinii:((( :cry: a bardzo bym chciala go miec bo to podobno pelen wypas ma karty i wogole;( a w mix Plusie ejst teraz jeden wielki badzief! to jedyny tel jaki jestem sklonna wziasc na tak dlugi okres czasu!!!!! :mrgreen: pozdrafaim ;D

 #170137  autor: orB
 04 kwie 2007, 20:22
A te opinie to nie są na mobile.inspiracji czasami? :mrgreen:

Jedynie niektórzy krytykują menu Motoroli za rzekomą skomplikowaną obsługę. Ale dla mnie np. menu Motoroli jest najłatwiejsze pod słońcem, więc wiesz. Do samego telefonu nie mam zastrzeżeń.

 #170283  autor: b@sho
 05 kwie 2007, 00:57
dokladnie menu motoroli mozna ustawic pod siebie. dla mnie jest intuicyjne, tylko ja sobie troche w nim pogrzebalem :wink: ale w nokii jest gorsze menu niz w motce :wink: takie moje zdanie. ja mam wszystko pod odpowiednim guzikiem :wink:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #171743  autor: nezeli
 08 kwie 2007, 15:11
orB,
Najmocniej dziekuje za odpowiedz;) nom niektore opinie mnie dziwia:) bo teraz tez mam motorolke i jest supcio:0 oczywsice jest to straszy model wiec ajkis troszQ pustawy w srodku,ale wytrzymaly;) :P :lol:
Jeszcze raz dzikuje; :-) zastanawiałam sie tez nad Sagemem my500x,ale przy tej motce to on chyba cienko wypada? cio? bo nie wiem jzu czy lepiej wziasc sagema czy Motke;( wszyscy polecjaa motke,ale jak 3malam w rece sagema tez nie ejst zly nie wiem co robic : :?: :!: :|

 #171756  autor: kosaz
 08 kwie 2007, 16:04
wez motke bedziesz bardzij zadowolona :) niz z sagema

 #171986  autor: nezeli
 09 kwie 2007, 15:12
kosaz,
Wielkie dziki,ze ktos Tu odp na moje posty;) chyba wezme ta motke ale jak b ylam w Plusie to oczywiscie mieli pusty magazynm jak zawsze:( no i jak bede zmuszona wziasc jakis inny telefon to sie chyba zastrzele;( :roll:

 #171992  autor: kosaz
 09 kwie 2007, 15:24
ewentualnie soniacza k510i ja zapodaje jutro do mixa po soniacza wlasnie najprawdopodobniej

 #173035  autor: nezeli
 11 kwie 2007, 18:39
kosaz,
ymmm soniaczek to nie dla mnie a jak juz to K610i bo niema Joya ;D
niesety telefony z Joyem szybnko sie psuja i chyba nikt nie zaprzeczy,a mam
jeszcze jedno pytanie
jezeli bylam w mixie 36/30 i teraz skonczyla mi sie umowa
i planuje ja przedluzyc to czy przysluguja mi jakies specjalne przywileje???
lepsze telefony czy cos ten? jako stały klient powinnam miec takie przywileje ale nie wiem czy tylko Era robi takie mile nbiespodzianki czy Plus tez ma jakies nagrody za bycie w ich sieci ;D prosze wszystkich ktorzy cos na ten temat wiedza o pomoc;* :-)
najmocniej dzikuje juz teraz ;) :) :D :mrgreen:

 #173109  autor: b@sho
 11 kwie 2007, 21:17
nezeli w tym dziale raczej malo kto ci odpowie na to pytanie czy:
nezeli pisze:jezeli bylam w mixie 36/30 i teraz skonczyla mi sie umowa
i planuje ja przedluzyc to czy przysluguja mi jakies specjalne przywileje???
lepsze telefony czy cos ten? jako stały klient powinnam miec takie przywileje ale nie wiem czy tylko Era robi takie mile nbiespodzianki czy Plus tez ma jakies nagrody za bycie w ich sieci ;D prosze wszystkich ktorzy cos na ten temat wiedza o pomoc;*
najmocniej dzikuje juz teraz
to pytanie lepiej zadac w odpowiendnim dziale bo tu mozesz dlugo poczekac :wink: gdyz nie jest na temat za bardzo

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #173200  autor: piwosz
 12 kwie 2007, 03:32
b@sho pisze:dokladnie menu motoroli mozna ustawic pod siebie. dla mnie jest intuicyjne, tylko ja sobie troche w nim pogrzebalem :wink: ale w nokii jest gorsze menu niz w motce :wink: takie moje zdanie. ja mam wszystko pod odpowiednim guzikiem :wink:
o Matko! Nie sądziłem że kiedyś przyjdzie mi przeczytać takie zdanie! Ja jak coś nam na motorolli zrobić to mnie nerwica bierze. Intuicyjne menu? Nie sądzę. Moim zdaniem motorolla ma najgorsze z możliwych menu. Wogóle nieintuicyjne.

i nieprawdziwe jest zdanie że telefony z dżojem szybko się psują(te dżoje) chyba nie wiecie o istnieniu nokii 6020/6021. Niezniszczalny dżojstik!

:occasion5:

 #173227  autor: b@sho
 12 kwie 2007, 09:57
piwosz ty nie sadzisz, a ja sadze. jest to moje subiektywne zdanie. wiec po co te wstawki :
piwosz pisze:o Matko! Nie sądziłem że kiedyś przyjdzie mi przeczytać takie zdanie!
jakbys nie zauwazyl ze napisalem wyraznie: dla mnie. jeden woli rybki drugi akwarium. o gustach sie nie rozmawia :wink: nawet jak na 10 osob 9 powie ze nie jest intuicyjne, to dla 1 bedzie i ma prawo takie byc - troche zroumienia by sie przydalo

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #173301  autor: piwosz
 12 kwie 2007, 13:26
b@sho pisze:piwosz ty nie sadzisz, a ja sadze. jest to moje subiektywne zdanie. wiec po co te wstawki :
piwosz pisze:o Matko! Nie sądziłem że kiedyś przyjdzie mi przeczytać takie zdanie!
jakbys nie zauwazyl ze napisalem wyraznie: dla mnie. jeden woli rybki drugi akwarium. o gustach sie nie rozmawia :wink: nawet jak na 10 osob 9 powie ze nie jest intuicyjne, to dla 1 bedzie i ma prawo takie byc - troche zroumienia by sie przydalo
okej ;) poniosło mnie, ale zdania nie zmieniam.

nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci przyjemnego korzystania ze swojej motki

:occasion5: