DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #20  autor: Irek
 05 sty 2005, 12:28
Witam. Cieszy mnie, że powstało to forum. Jesteście genialnym serwisem i mam nadzieję, że w miarę upływu czasu będziecie poszerzać zakres informacji zamieszczonych na wszysch stronach.

Mam jedno pytanie. Mam probLem z javą w mojej motce. Moge zainstalowac program na telefonie, ale niestety mam duze problemy w obsłudze. np zainstalowałem komunikator GG i niestety pomimo wpisania odpowiednich danych tz, hasła i loginu nie mogę się połączyć z serwerem GG. Telefon działa w sieci Idea, GPRS jest dobrze skonfigurowany.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 18:47 przez Irek, łącznie zmieniany 2 razy.
 #5304  autor: YaPaE
 08 maja 2005, 22:10
mam możliwoisc kupna tej komórki ale niewiem czy mnie koles nie robi w [ocenzurowane przez admina] i chce mi ja sprzedać za 200 zł .Opłaca sie ?

 #5305  autor: Psikus
 08 maja 2005, 22:48
W sumie to ja swoja motke T720i sprzedaje za 180zl. bez zadnych dodatkow tylko z ladowarka. :lol: :lol:

tylko bogaci moga mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia...
 #5717  autor: nsxxx
 18 maja 2005, 22:38
mam t722i od miesiaca jednak zauwazylem ogromne opoznienie w menu i czeste gubienie zasiegu. mam motke w erze. czy moglibyscie mi doradzic jakas aktualna, dobra wersje softu do tej motki i oprogramowanie jakim moglbym to wgrac?
bede wdzieczny
pozdro

 #5718  autor: WitekT
 18 maja 2005, 22:56
Mój Ericsson t39m zachowywał się identycznie w momencie, kiedy padła mu końcówka mocy. Naprawa mojego to koszt jakiś 80 zł, ile Motki to nie wiem.

Aha - nie stwierdzam nic kategorycznie, tylko podaję swój podobny przypadek, ktory wcale tu nie musi mieć miejsca. :)