Telekomunikacja jak na dłoni

MOTO G5 zmiana wyglądu kontaktów

Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Motorola oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

MOTO G5 zmiana wyglądu kontaktów

Postprzez L3g1on » 27 kwi 2017, o 10:20

Witam
Wczoraj dotarła przesyłka z moto g5, telefon bardzo fajny z 3GB ram na pokładzie (na dzień dzisiejszy jedynie Sferis ma taką wersję) w pudełku ubogo jedynie ładowarka (brak słuchawek, instrukcja tylko w jednym języku, chyba holenderski).

przesiadłem się z redmi 3 i jestem jak na razie bardzo zadowolony jedyne co mnie denerwuje to książka telefoniczna lub jak kto woli kontakty. Brakuje mi po prawej stronie literek, w redmi tylko klikałem w literkę i wszystkie kontakty na tą literkę miałem pod ręką.
Czy jest może sposób żeby zastąpić oryginalną książkę inną?

i drugie pytanie czy ładowarką od moto g5 można ładować inne smartfony? bo ona podobno ma szybką ładowarkę 10w.

Pozdrawiam
L3g1on
Obserwator
Obserwator

Re: MOTO G5 zmiana wyglądu kontaktów

Postprzez cesarz » 28 kwi 2017, o 10:34

Ładowarką można ładować inne smartfony, będą ładować się oczywiście szybciej. Jak oddziałuje to na baterie ( ich żywotność ) brak przystosowania do szybkiego i większego natężenia prądu 2,1 mA - nie wiem. Chyba będziesz musiał się przyzwyczaić do książki kontaktów. Motki mają " czystego " Androida , może coś w sklepie wyszukasz.
CNN
cesarz
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 11
Model telefonu: Microsoft 640 Moto X Style Lenovo K6 Note
Sieć: Orange Play Fresch Nju

Postprzez L3g1on » 29 kwi 2017, o 13:12

kolega na innym forum zaproponował mi exdialer i jest super tylko że to wersja próbna na 3 dni, nie wiem czy potem będzie działać.
L3g1on
Obserwator
Obserwator

Postprzez Calm7 » 29 kwi 2017, o 17:22

Tak, inną appkę znajdziesz, zainstalujesz i zamiast w tą wbudowaną - będziesz klikał w tą nagraną, co ma alfabet po prawej stronie.
Nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
Calm7
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 108
Model telefonu: Prestigio 5504 i b25
Sieć: Mechaniczna Wredna Pomarancza i Klucz

Postprzez cesarz » 25 maja 2017, o 14:58

Jeszcze jedna możliwość . Przytrzymaj palec po prawej stronie kontaktów i przesuwaj w dół ,lub w górę . Bardzo szybko przesuwasz się po alfabecie kontaktów !
CNN
cesarz
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 11
Model telefonu: Microsoft 640 Moto X Style Lenovo K6 Note
Sieć: Orange Play Fresch Nju

Powrót do Motorola