DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #204593  autor: Bartek_23
 21 lip 2007, 15:08
Witam!

Wczoraj kupiłem mojej mamie Motorole F3 ze względu na to, że ma bardzo słaby wzrok a ten telefon ma dość duże litery i cyfry (mama potrzebuje telefon jedynie do dzwonienia i smsowania) - wcześniej miała Sony Ericssona J210i.

Mam 2 pilne prośby:

1) Wedle instrukcji wpisywałem (kilkakrotnie nawet) kod na włączenie tzw. wyświetlania stanu konta w systemie przedłapty na wł.: ***500* i wciśnięcie strzałki do góry, ale nadal po naciśnięciu czerwonego przycisku bądź czegokolwiek NIE wyświetla się stan konta :/ Jak to uruchomić? Pomóżcie rozwiązać ten problem - bez stanu konta ten telefon jest do kitu całkowicie i nie ma jak go używać.

2) W jaki sposób mogę sprawdzić czy akurat dany model ma feler i może wysyłać automatycznie smsy do serwisu w U.K? Wiem, wiem - jak zobaczę, że kasy ubywa ... ale nie śpię na pieniądzach więc chciałbym znaleźć sposób, aby się dowiedzieć o tym wcześniej poza tym tak jak pisałem wyżej nie mam zielonego pojęcia jak odczytywać stan konta :(

Proszę - pomóżcie!

Będę czekać na Wasze odpowiedzi.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 #204634  autor: fortel
 21 lip 2007, 18:04
Instrukcje wzieles ze strony internetowej Simplus-a czy telefonu?Poczekaj do poniedzialku,zanies go do BOK-a a tam pewnie Ci go ustawia.

 #204677  autor: basiulenkaa
 21 lip 2007, 19:41
Przeciez nie kazdy telefon ma stan konta na wyswietlaczu.
Zobacz na stronie www.plusgsm.pl jednorazowy kod na sprawdzanie stanu konta. Pozniej bedziesz miec stan konta pod kodem *100#.

Co do drugiego punktu, to nie mam pojecia.

...

 #204699  autor: Kaczy
 21 lip 2007, 20:29
Wpisz kod *101*11*99#, dzięki temu Twoje konto będzie rozliczane na bieżąco. Wtedy stan konta będziesz sprawdzać kodem sieciowym *100#, który powoduje przysłanie wiadomości flash ze stanem konta :)
Działa na 100%. Sprawdzałem to już na tej Motce :)

...::: Made for loneliness :::...