DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #9133  autor: _next
 22 lip 2005, 12:27
Tak jak w temacie, proszę o pomoc użytkowników tej słuchawki lub osób które mają o tym pojęcie.
Ponieważ mam taki problem: 2 klawisze, te do wybierania opcji, nad joystickiem i odbieranie/kończenie połączenia się zacinają i cięzko je wdusić. Chce dostac sie do wnętrza aby oblukac o co chodzi. Podejrzewam że trzeba je tylko wyczyścić, ale nie wiem jak tam sie dostać.

Z góry dzienks za pomoc, troche pilna to sprawa.
Pozdro.

 #9142  autor: WitekT
 22 lip 2005, 13:32
Siemens w tej serii stosował obudowę na zatrzaski. Na górze telefonu masz take wgłebienie - w serwisie wkładają w nie specjalne szczypce i rozszerzają - góra obudowy odskakuje. Znajdź coś podobnego i spróbuj. Potem weź jaką kartę płatniczą/rabatową (albo coś plastikowego o podobnych wymiarach) i przejedź nią po szczelinie powstałej po rozszerzeniu obudowy - stopniowo w dół.

Lepiej opisałem to w książce - wraz z materiałem zdjęciowym. Do kupienia np. tu: http://www.mentis.pl/pozycja.php?id=4333&s=1153 :)

 #9151  autor: _next
 22 lip 2005, 16:35
W żaden spósb się nie da :/ ściągnąlem nawet filmik instruktażowy z innej strony i nie idzie :/ na filmiku wygląda że to tak lekko wystarczy i zatrzaski puszczają u umnie jak się mocno wygnie to nie chcą puścić ...

Nie orientujesz się ile za takie cosik chcieli by w serwisie (nie mówię o salonie Plusa, bo tam zakupiłem telefon) ??
Bo przydało by się go doprowadzić do porządku bo chce go sprzedać :/

 #9152  autor: WitekT
 22 lip 2005, 16:36
W nieautoryzowanym myślę, że 20-30 zł...

 #9190  autor: adrianet
 23 lip 2005, 05:46
moze spruboj takim jakims jakby kluczykiem tak jak to sie robi w nowych siemensach? wogole moj tata w simensie c45 sam zdja obudowe a patent chyba jest ten sam

 #9193  autor: _next
 23 lip 2005, 09:46
adrianet:
wiesz spróbowałbym, tylko że przy każdej próbie nie puszczają zaczepy tylko obudowa strasznie się wygina i mam wrażenie że zaraz się połamie ... :/

No nic chyba dam sobie spokój z tym czyszczeniem...