DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #5260  autor: snickers
 08 maja 2005, 16:17
Jestem szczęśliwym posiadaczem Siemensa cx65 ale nurtuje mnie jedna rzecz. Otóż chcący jednocześnie rozmawiać w zestawie słuchawkowym nie ma możliwości jednoczesnego ładowania baterii :((. To dosyć uciążliwe zwłaszcza jeśli jak w moim przypadku w ciągu dnia wykonuje ok. 6 godzinne rozmowy. Moje pytanie do was użytkowników brzmi: czy istnieje jakaś przejściówka czy jak się to tam zowie, by móc połączyć te dwie sprawy jednocześnie?? Niestety oryginalna bateria jest słaba a rozmowy przeprowadzam z biura bądź z domu, więc ładowanie podczas rozmowy było by w moim przypadku pomocne.
Pozdrawiam.

 #5273  autor: xlord
 08 maja 2005, 17:31
Rozwiazaniem jest zestaw glosnomowiacy.

Pozdrawiam

 #5285  autor: WitekT
 08 maja 2005, 18:59
...o ile wokół nie ma ludzi.

Prędzej dodatkowa bateria i podstawka do ładowania.

 #5669  autor: koralowiec1
 17 maja 2005, 20:35
No Facet..... matwię się o twoje zdrowie..... 6 godzin dziennie.....

 #5672  autor: Dragon
 17 maja 2005, 20:49
moze jak dokupsiz stacje dokujaca to bedziesz mial wejscie na oba te urzadzenia

 #8945  autor: Vinkler
 19 lip 2005, 19:48
Proponuje znalesc zdolnego elektronika, bo ostatnio wpadlem na zwarjowany pomysl, gdyz mam podobny problem jak snickers. Mianowicie wymyslilem sobie, ze mozna by ze standardowym zestawem sluchawkowym po niewielkiej modyfikacji polaczyc ladowarke. Do tego potrzebne by bylo zlacze takie jak mamy w telefonie czyli rodzaju zenskiego, kabelek, lutownica.
Obrazek
czyli robimy tak rozbieramy zlacze zestawu i lutujemy zlacze zaestawu sluchawkowego kabelkiem z zlaczem zenskimzamykaamy, potem podlaczamy zestaw do tel a ladowarke do zlacza, czyli mamy mozliwosc uzywania zestawu w "terenie", a gdy zajdzie potrzeba mozna podlaczyc ladowarke.
Zaznaczam, ze nie jest to sprawdzony pomysl, ale jedynie moje rozwazania.
Moze w niedlugim czasie kupie sobie zlacze zenskie i zdam relacje na forum czy to naprade dziala, tzn czy to pomysl niechybiony i opisze co i jak. :twisted:
Tylko jest problem bo narazie nie moge znalesc zlacza zenskiego

Nowy Dwór Gdański
blog
 #9692  autor: MarcinK
 29 lip 2005, 17:04
heh wystarczy troche smykalki do elektrkoniki
jak posloczy sie odpowiednie piny we wtyczkach to dziala bezproblemowo.
Schematy i wskazowki zamieszczone sa na forach internetowych
tutaj
i tutaj