DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #4960  autor: adi
 03 maja 2005, 12:22
witam was. otuż mam taki problem ,nie dawno kupiłem siemensa m55 i jest w nim cos co bardzo mnie denerwuje, bardzo ciche dzwonki, idąc ulicą i mając telefon w kieszeni wogule nie słychać telefonu (naszczęście jest wibrator ) dlatego wymyśliłem żeby może wszystkie dzwonki poprzerabiać na format wave ,popodgłaśniac te dzwonki na jakimś programie, spowrotem zminic format na midi i do telefonu juz jako głośniejsze ,tylko mam porblem potrzebuje programu który umożliwił bym im przerabianie takich formatow w obie strony, nigdzie nie moge tego znalść, prosze o jakiegoś linka do tekiego programu(jesli ktoś jest w posiadaniu )pozdrawiam !

 #4972  autor: WitekT
 03 maja 2005, 13:13
Z midi na wave to nie problem - zrobi to chociażby winamp. Ale z wave na midi to już wielka sztuka. Jest kilka programów to robiących, ale ich efekty są baaaardzo mizerne.

Tak się zastanawiam czy standard midi, oprócz zapisu użytych instrumentów i nut, nie ma jakiegoś parametru dotyczącego głośności danego instrumentu? Wydaje mi się, że ma... Wtedy tylko jakiś porządny edytorek i powinno być ok (znaczy bezpośrednie podgłośnienie mida bez jakiś niepotrzebnych konwersji). :)

 #4973  autor: adi
 03 maja 2005, 13:58
no mam takie program jak psmplayer gdzie niby można to podgłośnić, poszczegulną ścieżke ,ale on jest toche nie dopracowany bo nie ma finkcji zapisz, a pozatym zmiany nie daja rezultatów

 #4983  autor: WitekT
 03 maja 2005, 15:08
Kołacze mi się po głowie nazwa Cooledit - poszukaj i zobacz czy nim się da.