DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

SX1

 #2531  autor: TUBUS
 31 mar 2005, 17:01
chce kupic ten telefon czy mozecie powiedziec cos o tym telefonie jak sie pisze sms na tej klawiaturze jak wychodza zdjecia czy sie wiesza itp.

 #2563  autor: piotrz
 01 kwie 2005, 23:04
telefon jest swietny... na poczatku troche mialem problemy z pisaniem na tej klawiaturze ale pogralem w typeguna i problemy minely.teraz pisze z podobna szybkoscia jak w nokii 7650 i innych fonach z "normalna" klawiatura.jesli chodzi o wieszanie to raz mi sie zawiesila tak ze musialem wyjac baterie ale to moja wina bo otworzylem kilka aplikacji na raz.a zdjecia robi bardzo dobre (jak na telefon oczywiscie) :D

 #2621  autor: xlord
 04 kwie 2005, 10:12
Tez sie niedawno zastanawialem nad tym aparatem, a ze mam znajomych w samym SIEMENS Polska to zasiegnalem wiedzy u zrodla. I dlatego wlasnie zdecydowalem sie na CXT70 a nie na SX1, bo nawet prezesostwo odradzalo. Problemy z wieszaniem jednak sa powszechne w tym modelu. Jestem zwolennikiem siemensow i bardzo chcialem miec SX1, wiec sadze, ze moja opinia jest stosunkowo obiektywna.

Pozdrawiam
 #2659  autor: Pablo Romero
 05 kwie 2005, 15:34
Zdjęcia sa niezle ale na poczatku trudno sie do klawiszy przestawic a z zawieszaniem nie mialem wiekszych problemow. Tel jak najbardziej dodny uwagi.
 #9688  autor: MarcinK
 29 lip 2005, 16:22
Ok
Chcesz cos wiedziec o tym modelu wiec prosze bardo.
SX to wedlug mnie najlepszy model siemensa.
Zdjecia w porownaniu do 7650,3650 nawet 6600 wychodza lepiej ale to moje zdanie.filmiki krecic mozna az sie pamiec skonczy heh.
Po odpowiednim moddingu telefon mozna dopasowac do swoich upodoban np.
1.obsluga Themes
2.Gry z nokii N-Gage (ale to nielegalne, wiec nie uzywam)
3.Filmy w formacie avi ( nawet pelnej dlugosci tj ok 2 godziny :-D )
4.Gdy ma sie odpowiednio zmodowany system to symbian prawie sie nie wiesza,szczcerze to ostani raz zawiesil sie jakis miesiac temu heh.
5. Dziecinna latwosc w moddowaniu, uaktualnianiu oprogramowania
6. Wysoka wydajnosc telefonu
7.Co do pisania sms-ow hmm po 2,3 dniach mozna sie przyzwyczaic i wtedy klawiaturka nie robi juz zadnych problemow.
:-D :-D :-D :-D

SX1

 #9700  autor: Pablo Romero
 29 lip 2005, 19:43
krotko i na temat :D

 #9717  autor: MarcinK
 29 lip 2005, 23:31
no a jak :-D :-D
jak sa jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem :-D