DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #884315  autor: filipek_170
 25 sie 2016, 22:56
Witam serdecznie.
Stoję przed zakupem nowego telefonu.Wybór padł na Z2.
W zasadzie to jestem już zdecydowany,jednakowoż jedna kwestia nie daje mi spokoju..
Chodzi konkretnie o cenę.Znalazłem parę ofert w sklepach (okeygsm,plebis) za około 650zł w porywach do 750zł.W innych sklepach oferty zaczynają się od 1299zł.
Nie jestem pewien co o tym myśleć.. Sam sklep okeygsm ma bardzo dobre opinie,lecz rzekomo czas dostawy to jakiś kosmos (dwa tygodnie,w porywach do 30 dni roboczych).Telefony są rzekomo sprowadzane z Chin.Nie wiem ile w tym prawdy,aczkolwiek wolałbym zakupić oryginalny telefon,a nie jakąś marną podróbę.Jak myślicie? Czy ktoś z Was już kiedyś korzystał z usług wspomnianego sklepu? Czy ta cena jest w ogóle osiągalna jak na ten telefon czy to po prostu przekręt? Na allegro znalazłem oferty w podobnych cenach.Znawcą nie jestem,a wolałbym później nie żałować..
Serdecznie pozdrawiam.
 #904486  autor: janmoja
 10 sty 2017, 09:45
No właśnie ja zamówiłem i czekam. Co prawda czekam już miesiąc i po woli zaczynam tracić cierpliwość. Córka się uparła, że chce ten i już. Państwo na każdego mojego maila mi odpisują, ale jakby sami nie wiedzieli gdzie ten telefon jest. Jak przyjdzie to dam znać.