DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #191002  autor: orB
 09 cze 2007, 15:41
Drzazga pisze:Klienci też mieli dobrą bezpośrednią pomoc i obsługę a teraz co? Wsiądą w auto i zrobią te wspomniane 200km żeby np. usłyszeć...."gwarancja anulowana" "telefon zalany" "ingerencja cieczy"???
Niemożliwe. Centra serwisowe zwykle gwarantują transport w obie strony telefonu. Dzwonisz, przyjeżdza kurier zabiera telefon i przywozi jak naprawią - oczywiście mówię o naprawie gwarancyjnej. Tak jest w przypadku chociażby RR Serwis.

 #191431  autor: Drzazga
 10 cze 2007, 18:44
Zgodzę się....tylko że RRserwis jako centrum nie naprawia SE...:(

http://www.foto-tel.pl/

 #191435  autor: przemek910
 10 cze 2007, 18:49
Hmm nie ma co robić tragedii.

I tak jak ktoś odda telefon do Operatora to on wysyła. Więc dla nas może nie być to nawet odczuwalne.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #191437  autor: Drzazga
 10 cze 2007, 18:55
stanax pisze:
Drzazga pisze:będzie czy nie
Drzazga pisze:jesteście pierwsi...:)
...wpuszczeni w maliny. Skądś znam ten sposób? Nie chce prowokować następnych swarów, ale tak to odbieram. Sam kiedyś tak pograłem ... dwa telefony do osób mających duże grono znajomych ... w rożnych miastach ... i interesik padł. Tylko ze wtedy chodziło o złodzieja i chama na dodatek.

Więcej wniosków nie wyciągam. Pożyjemy, zobaczymy. Masz Drzazga racje(?) i tak jak piszesz się stanie, wtedy oficjalnie Cię przeproszę, a na razie obstaje przy swoim.

PS
Z pokorą przyjmuję ostrzeżenie od J.Admina. Postaram się panować nad nerwami i słownictwem. Obiecuje!
stanax: a co mi po Twoich przeprosinach i twoich "odebraniach"? Może ty tak robisz jak napisałeś ..czyli wpuszczasz w maliny...albo trzymasz czyjąś stronę w sporze ale boisz się narazić tzw.moderatorowi - takie stanowisko trzymaj dalej daleko zajedziesz ale nie cukruj mi bo tego nie potrzebuję...

Napisałem to co uważam za stosowne po otrzymaniu informacji, jak komuś sie nie podoba może poskarżyć się w SE...tam przytulą i ukoją cukierkami...:)

A decyzja jest już potwierdzona i tyle (naprawy lokalne do końca sierpnia tylko), jak komuś potrzebny papier to niech go sobie szuka...
amen

http://www.foto-tel.pl/