DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #123106  autor: sikora
 11 lis 2006, 21:28
Odświeże troche temat! Również zastanawiam się nad wyborem K750i czy W810i
W tym temacie głównie porównaliście K750i i W810i odnośnie kart pamięci i jakości dźwięku (W810i większa karta i lepsze brzmienie funkcja mega bass)! Ale co ze zdjęciami!
Oba telefony mają aparat 2mpx z wbudowanym fleszem ale podobno z K750i wychodzą lepsze zdjęcia!! Czy to prawda?! Może ktoś mógłby wrzucić do tematu kilka fotek robionych jednym i drugim telefonem! Chciałbym to porównać! Bardziej przemawia do mnie W810i ale właśnie co z tym aparatem??

 #123154  autor: gomez1982
 12 lis 2006, 00:45
K750i teś posiada funkce MegaBass więc w810 pod tym względem się nie wyróznia.Różnicą może być co najwyżej karta dodawana,słuchawki które są ponoć lepsze choć ja nie zauważyłem różnicy no i EDGE.K750i naprawde moim zdaniem sprawdza się rewelacyjnie.Nie wiem ile teraz wynosi różnica w ich cenie na Allegro ale jeśli cena jest większa niż 200 zł i nie potrzebny jest Ci EDGE to za 160 zł możesz kupić karte 1 Gb + zestaw słuchawkowy ten od seri Walkman.

 #123536  autor: dechomenon
 13 lis 2006, 13:51
sikora pisze: Oba telefony mają aparat 2mpx z wbudowanym fleszem ale podobno z K750i wychodzą lepsze zdjęcia!! Czy to prawda?! Może ktoś mógłby wrzucić do tematu kilka fotek robionych jednym i drugim telefonem! Chciałbym to porównać! Bardziej przemawia do mnie W810i ale właśnie co z tym aparatem??
Weź zobacz sobie w dziale fotek, tam ja umieściłem kilka moim K750i i wychodzą naprawdę dobrze! Szczególnie na dworze, w świetle dziennym! jakoś jest zadawalająca bo to w końcu tylko telefon z funkcja aparatu.

P.S. Ja też się zasatnawiałem który mam wziąć, i w finale wziąłem K750i no i jestem zadowolony

[ Dodano: 2006-11-13, 14:37 ]
dechomenon pisze:
sikora pisze: Oba telefony mają aparat 2mpx z wbudowanym fleszem ale podobno z K750i wychodzą lepsze zdjęcia!! Czy to prawda?! Może ktoś mógłby wrzucić do tematu kilka fotek robionych jednym i drugim telefonem! Chciałbym to porównać! Bardziej przemawia do mnie W810i ale właśnie co z tym aparatem??
Weź zobacz sobie w dziale fotek, tam ja umieściłem kilka moim K750i i wychodzą naprawdę dobrze! Szczególnie na dworze, w świetle dziennym! jakoś jest zadawalająca bo to w końcu tylko telefon z funkcja aparatu. http://www.telepolis.pl/forum/album_page.php?pic_id=207

P.S. Ja też się zasatnawiałem który mam wziąć, i w finale wziąłem K750i no i jestem zadowolony,