DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #956704  autor: r115978
 19 paź 2017, 23:01
Witajcie,
Mam problem z dotykiem w Lumii 820. Stłukłem w niej szybkę, przestała całkowicie reagować, w związku z czym zamówiłem nową. Niestety nowa tak samo nie działa. No i teraz zastanawiam się czy to wina tego, że coś robię nie tak, czy problem jest inny niż dotyk. Otóż podłączam dotyk 1 przewodem z ekranem. W załączniku zamieszczam zdjęcie tego kabla, którego podłączam do ekranu.
Ekran działa poprawnie, nawet rozpoznaje przekręcenie w ramach zmiany położenia telefonu.
Dotyk zakupiony tutaj. Generalnie z tyłu znajduje się folia, której zdjąć nie mogę, bo wtedy tracę gwarancję. Sprzedawca twierdzi, że nie ma to żadnego wpływu na działanie dotyku.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę co może być nie tak. Wspomnę jeszcze tylko, że całość wykonywałem z poradnika z YouTube, który wydawał się całkiem konkretny. Korzystałem z tego

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek