DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #900678  autor: SeboLZ
 18 gru 2016, 18:14
Witam. Upadła mi moja Lumia 625. Od tego czasu dolny głośnik robi takie "pyk pyk pyk" przez kilka sekund, np. po odblokowaniu telefonu, uruchomieniu czegokolwiek co normalnie wydawałoby jakiś dźwięk. Co gorsza, nawet po wyciszeniu telefonu "pykanie" dalej występuje. Z kolei jak próbuję wykonać połączenie to tak samo "pyka" drugu głośnik - ten od rozmów, ten który przykładamy do ucha, rozmowy nie słychać, słyszy mnie jedynie drugi rozmówca. Zastanawiałem się czy samodzielnie nie wymienić głośników, lecz dziwi mnie, że równocześnie padły oba głośniki i wydaje mi się, że przyczyna może być inna, a naprawa nieopłacalna. Ktoś wie co to może być? Ile ewentualnie powinna kosztować wymiana obu głośników w serwisie? Bardzo proszę o pomoc.
 #900745  autor: dario321
 19 gru 2016, 10:26
oddaj do serwisu i przedstawia kosztorys nasprawy,bo co z tego ze szwankuja glosniki?przeciez moglo pasc cos innego,prawda?