DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #820137  autor: NokiaUser
 29 sie 2015, 20:41
Ostatnio przeglądałem specyfikacje różnych telefonów i trafiłem na Nokię E71. Została zaprezentowana w czerwcu 2008. Ja jednak bawiłem się tym modelem już 18 maja 2008. Był to model z Ery, z jej brandingiem. Miała porysowany ekran, więc już jakiś czas (być może kilka dni) musiała być używana. Jak to było możliwe? Era sprzedawała ten model przed oficjalną premierą?

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia
 #820187  autor: NokiaUser
 30 sie 2015, 00:16
Dam sobie rękę uciąć, że to była Nokia E71, a data na pewno 18 maja 2008, bo to było na Komunii w mojej rodzinie.

EDIT: Nie wspomniałem o dość chyba istotnej sprawie, a mianowicie ta właśnie Nokia jest obecnie w moich rękach, więc może po IMEI da się sprawdzić historię tego modelu? Sprawdziłem też płytę dołączoną do zestawu i data modyfikacji plików to 15 maja 2008, więc trochę jakby zbyt późno, jeśli 18 maja już był porysowany wyświetlacz... No ale ja jestem pewien, że to była Nokia E71.

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia