DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #756888  autor: Zygmund
 19 paź 2014, 08:20
hey czemu nie laczy mi sie komp z tym tel ?
oraz druga sprawa mam jakies buzki ale w formie : ) a nie :D do wyslania pomozcie o co kaman - czy jest jakies nowe oprogramowanie ktore moge sobie sciagnac i czy cos poprawi chodzby predkosc pisania smsa tragedia jakas literka wskakuje po sekundzie a nie jak w starych dobrych tel nokii po milisekundzie

 #756930  autor: hdfunpack
 19 paź 2014, 10:42
Buźki: wejdź w wiadomości -> ustawienia wiadomości -> ustawienia ogólne -> buźkii graficzne -> tak.

Co do tego wolnego wpisywania to otwórz nową wiadomość sms i spróbuj wyłączyć w opcjach wszystkie "usprawnienia" oprócz metody słownikowej.

 #756976  autor: Zygmund
 19 paź 2014, 12:36
kolego ja nie mam wyboru w opcjach wiadomosci - buziki owszem sa ale wchodzac w nie pokazuje mi odrazu : ) albo : ( jest jedynie opcja edytuj buzki
czyli lipa jesli chodzi i wylaczenie czegokolwiek w opcjach to tam tez nie mam nic absolutnie

 #757007  autor: hdfunpack
 19 paź 2014, 14:19
Co do tych buziek chodzi mi o to, żebyś wszedł w menu, wiadomości, ustawienia wiadomości i tak dalej...

A co do tych smsów to czy podczas pisania jakiegoś słowa wyświetla Ci się takie małe okienko z propozycjami słów? Bo chodziło mi o to, żeby to wyłączyć (jeżeli takie coś masz), bo wiem że to potrafi spowolnić telefon.

 #757125  autor: sa
 20 paź 2014, 04:52
hdfunpack nokia 225 jest tak prosta że może faktycznie nie mieć tego w opcjach.
Zygmund Co do kabla nie wszystkie chcą współpracować z każdym modelem, do tego sprawdź czy faktycznie prawidłowo podłączyłeś(może za słabo wcisnąłeś?) i żeby było jasne ten model może nie współpracować z nokia suite(kilka ostatnich modeli noki z klawiaturą nie współpracuje),chyba tylko nadaje się do użytku jako pamieć przenośna.

 #757153  autor: Zygmund
 20 paź 2014, 09:45
mam telefony nokii od 18 lat ale takiego gowna to sie nie spodziewalem - brak mozliwosci wysylania nagran mp3 , zdjec przez blutota !!! matko - nie mozna dopisac dzwieku do danej osoby nie mozna zrobic grup np praca i wrzucic kolegow , widac kazdy sms przychodzacy na ekranie , buzki jest jakas edycja moge narysowac chyba haaaaaaaaaa co za shit

 #757367  autor: hdfunpack
 20 paź 2014, 22:59
Po prostu budżetowy telefon ;)

na przyszłość przed wyborem nowego fona zapytaj się w dziale "jaki telefon wybrać".

 #757391  autor: sa
 21 paź 2014, 03:39
Zygmund pisze:mam telefony nokii od 18 lat ale takiego gowna to sie nie spodziewalem - brak mozliwosci wysylania nagran mp3 , zdjec przez blutota !!! matko - nie mozna dopisac dzwieku do danej osoby nie mozna zrobic grup np praca i wrzucic kolegow , widac kazdy sms przychodzacy na ekranie , buzki jest jakas edycja moge narysowac chyba haaaaaaaaaa co za shit
Trzeba było brać 206,tamtejszy bt oferuje te funkcje, ale za to jest haczyk brak wejścia na usb..no i długich plików mp3 nie daje rady przesłać(z kompa i powyżej 20mb)trzeba posiłkować się czytnikiem kart pamięci albo ..innym telefonem co ma wejście na usb i wtedy o dziwo bt działa już dobrze :shock: kiedy z bt odbiera np.mp3(całą płytę o.150mb)z innego telefonu...Nokia od kiedy spiknęła się z microsoftem osiągnęła dno...
 #757486  autor: sawian81
 21 paź 2014, 14:03
Witam
Mam ten telefon i u mnie tez pisanie sms-ów to jakaś tragedia. Można powiedzieć że nie da się pisać sms-ów większych niż jakież 8 wyrazów bo masakrycznie zwalnia.
macie jakieś rozwiązanie tego problemu?
Pozdrawiam