DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #955750  autor: kotlecik
 12 paź 2017, 19:13
Witam ekspertów :)

W telefonie tym uszkodził się samoistnie ekran ,pewnego razu podczas rozmowy,wyśwetlacz przestał pokazywać dane.Jest tylko światełko na wyświetlaczu,sam telefon działa, można wybierać w ciemno numery,rozmawiać itp,jednak nic nie widać na ekranie zarówno wewnetrznym jak i zewnetrznym-gdzie widniała godzina.

Na telefonie tym posiadam sentymentalne zdjęcia,dlatego tak zależy mi aby ocalić je.
Mój pomysł jest taki,kupić identyczną nokię i wymienić w serwisie całą klapkę ,która jak mi się wydaje jest odkręcana.Tylko pytanie czy przyniesie to efekty ? skoro uszkodzony tylko wyświetlacz,to wydaje mi się,że tak...ale,że nie znam się na telefonach ,wolę zpaytać.

Byłem z tym telefonem w dwóch serwisach,ale nikt nie chciał się bawić w naprawę.