DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #830972  autor: kaprysnik
 24 paź 2015, 11:57
Witam.
Miał ktoś z Was już do czynienia z 222?
To tak samo okrojony telefon jak 225? Po filmikach na YT wygląda, że funkcjonalnością bliżej mu do 206 i wygląda tak trochę jak jej następca (?)
Szkoda tylko, że się tak świeci :(

A macie może 'przecieki' kiedy pojawi się w ofercie naszych operatorów?
 #833502  autor: sa
 05 lis 2015, 18:06
Tak jest nadal okrojony ,bo to nadal niestety system s30+ ,ale co do noki 225 jest poprawiony ma chyba nieco więcej wbudowanej pamięci płyniej działa przynajmniej na filmikach i jako przeglądarkę internetową fabrycznie zainstalowaną ma operę mini,i jakieś inne dodatki typu dyktafon jakiś spełecznościowe itp.Doliczmy w gratisie oferuje darmowe gierki do ściągniećia z gamesoft specjalnie do tej platformy.Wizualnie owszem wyglada całkiem jak 206 i funkcje ma bardzo podobne(net np.) ale systemowo to raczej poprawiona nieco (aparat fotograficzny i klawiatura)nokia 215 ,bo to nadal inny system.Czekam aż microsoft pójdzie po rozum do głowy i przywróci funkcję notatek tekstowych w s30+.Ale na razie bardziej podoba mi się nowy Philips XENIUM E560 DUAL SIM,szkoda tylko że cena za niego jest wręcz kosmiczna bo 459zł za nówkę.
 #833550  autor: kaprysnik
 05 lis 2015, 22:50
Czyli poczciwa 206 zostanie na dłużej w mojej kieszeni :)
Kurcze... już mnie ta Nokia/Microsoft denerwuje z tymi telefonami...
Co chwila nowy model, ale trudno się połapać co jest co...
Tu dodadzą trochę pamięci, tam inny kolor obudowy, gdzie indziej usb i się kręci.

Zrobili by 225 z bebechami 206 i usb i byłby git :)

Już miałem nawet kupować 515, ale myślę, "a znowu coś nowego, może będzie fajne"....