Napisane: 13 gru 2017, o 13:56
przez artuditu7
pakierhakierxd napisał(a):Ja miałem w etui honor 8 ale takim słabym nie slizgał się ale wystarczyło raz przypadkiem przywalić w lodówkę i cały tył szklany poszedł i musiałem dać 200zł w huawei za naprawę ,po tym kupiłem solidniejsze etui nikklina i nakleiłem folię na tył.

Jak bedziesz miec problemy z endomondo to wystarczy wylaczyc oszczedzanie baterii dla aplikacji ;)
ja sobie bardzo chwaliłem ten tel ale zmieniłem bo jednak chciałem już 5.7 cala ;)

Nigdy bym siebie nie podejrzewał, że będę ta zabiegał o wygląd urządzenia, ale... w tym etui Honor wyglądał tak samo ładnie jak bez? Bo z tego co widzę, jest przezroczyste. Bez sensu kupować taki telefon i potem ładować go w jakieś zamknięte Etui. :D
I czy mocno etui pogrubia telefon? I tak dla mnie będzie cegłą, a mowa jeszcze o dodawaniu dodatkowych centymetrów.

Generalnie zdecydowałem się na 90% na tego Honora 8, na allegro idzie dostać za 1100-1200zł, więc dużo nie trzeba będzie dokładać. Tylko to ślizganie się i rysujące plecki martwią, ale jeśli etui załatwi sprawę to chyba nie będę już miał żadnych obaw. :)