Napisane: 20 lis 2014, o 06:20
przez thonka
pakierhakierxd napisał(a):Podobno na Ps3 jest lepsza grafa ale nie wiem czy to prawda zresztą mi najbardziej zależy na płynności ;)
dużo zależy od konkretnego tytułu. Gry, które wyszły na obie konsole przeważnie lepiej wyglądają na X360. PS3 pokazuje pazur pod względem grafiki tylko w przypadku gier na wyłączność takich jak Uncharted czy The Last Of Us (obie polecam :) ).
Chemicalifornia napisał(a):Ja rok temu kupiłem PS3 Slim i nie żałuję. Ma wygodniejszy pad od XBox'a i więcej egzotycznych gier (takie typowo japońskie).
a mi bardziej podobał się pad od X'a, ten od PS3 jest dla mnie czasem za wąski, a wypukłe gałki analogów po dłuższym męczeniu pada to zmora. Ale i tak mam już prawie 3 lata PS3 i patrząc na to jak ma się sprawa z PS4 (baaaardzo powolnie zapełniająca się baza interesujących mnie gier) raczej przez najbliższy rok nie zanosi się na zmianę :)

A czym się kierować przy wyborze? PS3 nadal ma bezpłatne granie online. Drugie w kolejności to w co chcemy grać. Zwłaszcza jak ktoś lubi japońskie produkcje to więcej ich jest na PS3. Bo gry i tak są w śmiesznych cenach. Jeżeli w sklepie widzę używanego Heavy Raina za 35zł to aż mi się wierzyć nie chce.