Napisane: 23 mar 2018, o 10:59
przez y45y45
Prześledziłem jakieś paręnaście stron wstecz i widze, że...

Nie ma co kombinować. Na początku roku musiałem przenieść jeden z numerów z Orange gdzie miałem naprawdę dobrą ofertę (wszystko no limit, roaming net jak jeszcze go nie było, telefony każdy o wartości na tamte czasy ~ 1000 zł) ale po prostu dla stałych klientów NIE MA NIC! Mogą mi dać internet z którego nie korzystam w komórce więcej niż 2GB/mc, żona na drugim numerze mniej niż 1GB. Ceny telefonów - kosmos, taniej się kupi w markecie nie mówię już o allegro, używkach czy aliexpress. Po prostu by nie tracić zasięgu przeniosłem dwa numery do NJU na dwa abonamentu x 29 zł, zobaczymy czy to się będzie opłacać, jak będzie ok drugi przeniose na karte a potem jako DODATKOWY.

Jeśli pojawi się jakaś dobra oferta z TELEFONAMI to mogę bez problemu wziąć dwa numery z NJU i wymienić sobie sprzęt (choć nie ma takiej potrzeby teraz) no i poza tym jest aliexpress, allegro czy inne źródła (raty) dostania sprzętu. Dlatego nie opłaca się siedzieć 2 lata u operata bez telefonu na abonamentach po 30 zł/ numer.