Napisane: 21 mar 2018, o 19:42
przez trancex
Shande napisał(a):No i dzisiaj udało mi się wynegocjować rabat 2x20% na 2 numery, na których był wniosek o przeniesienie do inne sieci.
Trzeci numer z umową do lipca 2019 "wyzerowano" i nowa umowa na 24 msc z rabatem 20%
Czwarty numer z umową do lipca 2019 "wyzerowano" i nowa umowa na 24 msc w pakiecie orange love.
Mogłem próbować jeszcze powalczyć o 3 miesiące gratis ale konsultantka zadzwoniła jak zbierałem się do pracy a chciałem mieć to już za sobą. Ogólnie jestem zadowolony. Mam tylko nadzieję, że orange love aktywuje się pierwsze bo inaczej przez pierwszy miesiąc będę płacił abo bez rabatu wynikającego z orange love czyli 60 zł w plecy.

Dowiedziałem się też, że muszę w tmobile wycofać wniosek o przeniesienie do nich numerów. Jak to można zrobić prócz wizyty w salonie?

Witaj,
Można uzyskać obecnie lepsze warunki niż w „starym abo wspólnym” wyższym płacąc 88zl plus 50 za internet mobilny dla domu z rabatem 67,5? Kończy mi się umowa niebawem na jednym z dodatkowych numerów i pytanie , czy jest sens to ruszać, skoro numer główny kończy sie w 2020? Z wyzerowaniem umowy może i byłoby taniej, ale chyba na gorszych warunkach bez chociażby minut na międzynarodowe.