Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

Marian Szutiak (msnet) 12 Czerwca 2018 16:27

7 1
nillkin magic cube mc020



Niektóre ze współczesnych smartfonów, przede wszystkim część modeli z najwyższej półki, możemy naładować dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Aby wykorzystać tę funkcjonalność, potrzebujemy nie tylko odpowiedniego telefonu, ale także przeznaczoną do tego ładowarkę. Cube Magic Wireless Charger jest ładowarką, której możemy użyć do naładowania akumulatora w każdym urządzeniu obsługującym ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi.

Wygląd i specyfikacja

Ładowarka bezprzewodowa firmy Nillkin ma kształt sześciokąta z zaokrąglonymi rogami, a jej obudowa wykonana jest z plastiku. Środkowa część ma kolor czarny (jest też wersja biała), natomiast po bokach są kawałki bezbarwnego tworzywa. Całość prezentuje się bardzo dobrze wizualnie i cechują ją wysoka jakość wykonania. Wszystkie elementy zostały dobrze ze sobą spasowane.

nillkin magic cube mc020

Urządzenie ma wymiary 109 x 100 x 10 mm i waży mniej niż przeciętny smartfon. Na górnej powierzchni znajduje się logo producenta i napis FAST CHARGE, co sugeruje, że ładowarka wspiera szybkie ładowanie. Środkowa część otoczona jest lekko wystającym gumowym elementem antypoślizgowym. Po przeciwnej stronie znajdziemy cztery gumowe nóżki, które zapobiegają ślizganiu się podstawki ładującej po gładkiej powierzchni, na przykład stołu lub biurka. Na jednym z boków umieszczono gniazdo microUSB (szkoda, że nie USB-C), służące do podłączenia ładowarki sieciowej (można też użyć portu USB komputera lub innego urządzenia).

nillkin magic cube mc020

Proces ładowania jest sygnalizowany niebieską diodą, która w połączeniu z przezroczystymi bokami dają ciekawe efekty wizualne.

nillkin magic cube mc020

Ładowarka Magic Cube może być podłączona do źródła zasilania dającego na wyjściu prąd o napięciu 9 V i natężeniu 2 A lub odpowiednio 9 V i 1,7 A - takie parametry zapewnia między innymi ładowarka sieciowa do Samsunga Galaxy S9+. Jak podaje Nillkin w oficjalnej dokumentacji, efektywność bezprzewodowego ładowania w testowanym modelu sięga 80%, pod warunkiem, że odległość pomiędzy ładowarką i telefonem nie przekracza 6 mm.

KONKURS: Wybierz kolor ładowarki i dostań ją w prezencie!

nillkin magic cube mc020

Dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora marki Nillkin, mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można 2 nowe ładowarki Magic Cube MC020.

Co zrobić aby wygrać?
  1. Zaloguj się na TELEPOLIS.PL,
  2. Skomentuj artykuł wybierając kolor i uzasadniając swoją decyzję, np. "CZARNA - bo pasuje do mojego mrocznego charakteru".
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 czerwca, a już 25 czerwca ogłosimy wyniki. Nagrody powędrują drogą kurierską pod wskazane przez zwycięzców krajowe adresy.

UWAGA: Każdy zalogowany użytkownik może udzielić tylko jednej odpowiedzi.

Potrzebujesz ładowarki Nillkin już teraz? Skorzystaj z promocji dla Czytelników TELEPOLIS.PL!

Od 12 czerwca do 1 lipca Czytelnicy TELEPOLIS.PL skorzystać mogą ze specjalnego rabatu na produkty marki Nillkin. Wystarczy wejść na nillkin.sklep.pl i w zakładce "Twoje rabaty" wprowadzić hasło telepolis10, aby otrzymać 10% rabat na wszystkie produkty dostępne na stronie.

‹ Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna ›
Dodaj do:
w sumie: 90
  • 0

    75.  2018-06-17 22:08:59

    CZARNA. Zmieniłam zdanie w ostatniej chwili gdy zobaczyłam tutaj zdjęcie czarnej z niebieską diodą. ŚWIETNA! może i biała jest bardziej kobieca i elegancka, co by mi odpowiało, ale warto zaszaleć, CZARNA ma w sobie to coś, taki urok. Uwielbiam rzeczy które wyglądają nietypowo, a zarazem magicznie. Nie wiem czemu, może takie moje małe zainteresowanie magią i fantastyką sprawia, że ta malutka świecąca dioda przypomina mi miecz Froda z Władcy Pierścieni, który właśnie połyskiwał na taki sam kolor :) i to w tym uwielbiam!

  • 0

    77.  2018-06-18 06:31:00

    Zdecydowanie czarny kolor, ponieważ:
    1. Czarny kolor lepiej pasuje do mojego czarnego telefonu i złotego żony.
    2. Kolor ten pasuje do wszystkiego a na pewno do ciemnej komody na której by stała ładowarka.
    3. Czarny kolor mniej się brudzi.
    4. Czarny kolor symbolizuje klasę, elegancję i luksus, przez to tak często jest wykorzystywane w markach premium.
    5. Kolor czarny lepiej sprawdzi się w sąsiedztwie biało-fioletowego wazonu obok którego by ładowarka stała.
    6. Czarny kolor zrównoważy białe elementy na tym wazonie, biały przeciwnie.
    7. Czarny kolor w stosunku do białego wprowadza większy spokój.
    8. I najważniejsze bo bardzo lubię przedmioty w czarnym kolorze.

  • 0

    78.  2018-06-18 10:03:03

    Wybieram kolor czarny. Dlaczego? Dlatego, że moje wewnętrzne ja to "czarny humor" a o to dowód:
    ~ Jasiu czy to prawda, że Twój dziadek stracił język podczas wojny?
    - Prawda.
    ~ A jak to się stało?
    - Nie wiem. Nigdy nam o tym nie opowiadał.

    Dziękuję, dobranoc.

  • -1

    79. ~  2018-06-18 10:36:42  host: agkt234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko biała jest bardzo kobieca ,subtelna, idealna ,podkreśla elegancję,u mnie doda kontrastu .Biel to podobno połączenie wszystkich kolorów to świeżość harmonia i prostota- zatem fenomen-więc to mój kolor!!!
    Biel jest wyjątkowa,powalająca!!!

  • 0

    80.  2018-06-18 10:55:16

    Biała jest bardzo kobieca,subtelna,idealna,podkreśla elegancję, u mnie doda kontrastu.
    Biel to połączenie wszystkich kolorów,świeżość ,harmonia i prostota-zatem fenomen-wiec to mój kolor!!!
    Biel jest wyjątkowa,powalająca...

  • 0

    81.  2018-06-18 11:16:50

    Biały bo idealnie będzie pasował do Mojego białego telefonu oraz to telefonu mojej dziewczyny, a z racji tego, że mam ciemne meble w domu będzie to idealny kontrast :)

  • 0

    82. ~syltro  2018-06-18 16:36:58  host: 91.240.139.4

    Czarna - ponieważ w ten sposób będę mogła jeszcze bardziej wkurzać moich rodziców, którzy twierdzą, że ubierając się na czarno i mając wszystkie rzeczy w tym kolorze mam całoroczną żałobę. (ps. i tak ich kocham ;d)

  • 0

    83. ~jatoja  2018-06-18 19:31:07  host: 62.29.254.37

    Czarna, bo Darth Vader też by wybrał czarną.

  • 0

    84. ~shamelesseye  2018-06-18 19:40:40  host: user-94-254-157-164.play-internet.pl

    Biały! Będzie pasować do moich jasnych gadżetów, ładował mój biały telefon, a na białym biurku przy białym monitorze będzie się pięknie komponował! Ach, czego chcieć więcej ... tylko białego koloru!

  • 0

    85.  2018-06-18 20:21:17

    Biała ładowarka będzie pasować do mojego jakże anielskiego charakteru. Biały idealnie odwzoruje moją duszę. Większość dodatków w kolorze białym sprawi, że ładowarka ta idealnie wkomponuje się w moje życie

  • 0

    86.  2018-06-18 22:49:38

    CZARNY - bo każda elegancka kobieta musi mieć "małą czarną".

  • 0

    87.  2018-06-18 23:26:35

    Biały, który idealnie będzie pasował do salonu w jasnych barwach monochromatycznych oraz nie będzie się tak szybko brudził jak czarny nawet od samego leżenia. Biały wygląda na bardziej ekskluzywny oraz idealnie komponuje się z niebieską diodą oraz lepiej pasuje do przeźroczystych elementów. Biały jest też barwą, która odbija światło i dzięki temu mimo padających promieni słonecznych na niego, nie nagrzeje się niczym blacha w upalne lato na słońcu.

  • 0

    88.  2018-06-19 18:40:10

    Wybrałabym kolor biały, ponieważ po meczu z Senegalem jakoś mam wstręt do koloru czarnego.

  • 0

    89. ~CaIm.7  2018-06-19 22:49:18  host: a24-05-11.opera-mini.net

    Czarna!!! Bo jestem czarny CaIm.7, dla czerwonego C...7 dajcie czerwoną:-D :-D :-D

  • 0

    90.  2018-06-19 22:56:39

    @89: Jakby Szanowny Pan nie wiedział to czerwonego C już nie ma. Może teraz będziecie w zgodzie. Pozdrawiam.

  • 0

    91. ~Czerwona Małpa 7  2018-06-19 23:11:26  host: public-gprs411254.centertel.pl

    90 ) a szanowny pan stał sie ni z gruchy lub pietruchy może adwokatem owej czerwonej małpy 7 ?

  • 0

    92.  2018-06-19 23:15:40

    A Waćpan piszesz teraz sam do siebie czy do swojego sobowtóra??? Ja Ci tylko przekazałem informację żebyś Kolegi już nie szukał. A reszta to nie moja familia. Pa.

  • 0

    93.  2018-06-20 12:25:27

    Czarny. Bo każda kobieta powinna mieć czarną wieczorową sukienkę i czarną bezprzewodową ładowarkę. ;-)

  • 0

    94. ~Tatianka  2018-06-20 16:07:52  host: 205.201.55.90

    Biały?Bo co? Bo czarne to gorsze?Rasiści wy.Wybieram czarny bo czarne nie oznacza gorsze hahah miłego dnia

  • 0

    95.  2018-06-20 16:42:38

    Biały/Przezroczysty bo jest przeciwny do mojego serca a zmienić bym to chciał!!!

Dodaj swoją opinię