Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Something big is coming...

Something big is coming...

Witold Tomaszewski 4 Lutego 2016 10:29

34 18
witek corleonemFajnie, że tu trafiłeś. Podoba Ci się moje zdjęcie? To dobrze, jeżeli czujesz ten klimat. Na razie nie możemy Ci powiedzieć o co chodzi, bo komuś może coś się stać... w grę wchodzą pieniądze. Ale na pewno się dogadamy.



Już wkrótce dowiesz się o co chodzi. Zainteresowany?
Dodaj do:
w sumie: 210
  • 0

    194. ~Mexille  2016-02-12 09:06:06  host: 8.37.225.127

    wlo Widać ewidentnie, że Witek zbiera resztę banknotów do walizki (które były na stole), a od kogo i za co - dowiemy się gdy łaska Witka będzię chętna na konwersacje :-D

  • 0

    195.  2016-02-12 09:10:54

    194 - no nie wiem... Może właśnie otworzył, zdziwiony pogrzebał, bałaganu na stole narobił... ;-)

  • 0

    196.  2016-02-12 09:12:02

    Znaczy, nie że zdziwiony ilością kasy... Bo to pewnie drobne na waciki są... Resztą ;-)

  • 0

    197.  2016-02-12 09:44:59

    Mexille: te pieniądze są do wzięcia. ;-)

  • 0

    198.  2016-02-12 09:51:54

    Czyli Witek zaskoczony jest ofertą... Czyją?
    W każdym razie, na pewno już myśli (albo ma przemyślane nawet) jak zagospodarować kasę ;-)

  • 0

    199.  2016-02-12 10:06:21

    Z drugiej strony... Czy zaskoczenie? W sumie to Ojciec Chrzestny dyktuje warunki...

  • 0

    200.  2016-02-12 10:19:27

    SIMek jest więcej niż 5. W takiej walizce zmieści się co najmniej 1 mln PLN

  • 0

    201.  2016-02-12 10:25:52

    PiotrM - jedna walizka nie świadczy o interesie ;-) Zależy jaki sektor branży Don Wito będzie kontrolował - walizka dziennie może być, albo rano i popołudniu po jednej ;-)

  • -1

    202. ~Grabarz  2016-02-12 10:54:45  host: 78.11.236.249

    Idąc tropem loga P4 to ktoś ich kupi albo dogadali się z Polkomtelem. Gdyby pominąć ten fakt strzelałbym, że LG sprzedaje UPC Pol do TMO...

  • 0

    203.  2016-02-12 11:39:45

    @202 stawiałbym raczej na to, że leżą tam karty wszystkich operatorów. Impreza pewnie dotyczy wszystkich.

  • 0

    204. ~Minus  2016-02-12 15:26:22  host: 91-235-230-ip157.d-com.pl

    Ciekawe, że nikt nie widzi tego, że jeden z telefonów w walizce został specjalnie tak ustawiony aby na jego ekranie odbijała się karta Play i plik banknotów. Wniosek jest oczywisty.

  • 1

    205. ~Xavi  2016-02-12 15:39:11  host: 89-72-253-207.dynamic.chello.pl

    Rodacy, nie dajcie się w to wciągnąć, opamiętajcie się, nie nabijajcie odsłon. Nie komentujemy i nie zaglądajmy! 200 komentarzy o niczym. To raczej nie będzie biblijne objawienie i co by to nie było będzie wiadro pomyj wylanych że *** warte itd. Swoją drogą wisi to to już prawie 10 dni ile można. Albo jakieś kolejne info albo kończ waść i wstydu oszczędź

  • 0

    206. ~a  2016-02-12 16:10:18  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Może, chodzi właśnie o to? My, tzn. czytelnicy mamy tą walizkę napełnić prawdziwymi pieniędzmi? :P

  • 0

    207. ~kolin  2016-02-12 20:55:02  host: afrj133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może w zamian za testowanie usług będą jakies pieniądze/nagrody?

  • 0

    208.  2016-02-12 20:56:44

    moja odpowiedz/sugestia =kolin,pozdrawiam.

  • 0

    209.  2016-02-14 22:05:26

    Dalej nic nie wiadomo?

  • 0

    210. ~209  2016-02-14 23:08:28  host: 8.37.225.124

    No jak nic ;-) już jest część druga: http://tlp.is/90k

  • 0

    211.  2016-02-16 10:02:26

    Najbardziej zastanawia mnie, to że Witek mówi, że kasa jest do rozdania Czytelnikom, a przecież jak wiemy, jeszcze nikt nie dał nikomu nic za darmo, wię c najciekawsze jest to, co będzie trzeba zrobić, by tą kaskę dostać :-)

  • 0

    212.  2016-02-16 10:57:53

    babeo - za darmo nie, ale za klikanie jeden branżowy serwis rozdawał gadżety... Niestety na dobre im to nie wyszło - przy mentalności społeczeństwa polskiego ;-)

  • 0

    213. ~Robert  2016-03-07 11:02:39  host: 31-178-190-141.dynamic.chello.pl

    Play przejmuje telepolis.pl ?

Dodaj swoją opinię