Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Samsung na targach CeBIT 2005

Samsung na targach CeBIT 2005

Witold Tomaszewski, Marcin Kozłowski 22 Marca 2005 23:53

0 0
Samsung na targach CeBIT 2005 zaprezentował najwięcej modeli telefon spośród wszystkich producentów. Jednak w natłoku symboli o trudnej do odgadnięcia hierarchii, modeli o tych samych możliwościach, a tylko innym wyglądzie, przynajmniej 4 telefony zasłużyły na uwagę zwiedzających.
samsung samsung samsungPierwszym z nich był model SGH-i300 z wbudowanym dyskiem twardym o pojemności aż 3 GB! Wraz z systemem Windows Mobile na pokładzie ma piorunujące wręcz możliwości. Niestety - są to możliwości jeszcze trudne do zweryfikowania, gdyż prototypowy egzemplarz pozwalał tylko na uruchomienie aplikacji Media Player.
samsung sgh i300 samsung sgh i300 samsung sgh i300 samsung sgh i300
samsung sgh i300

Kolejnym ciekawymi telefonami były te przystosowany do odbioru sygnałów z naziemnych nadajników telewizji cyfrowej. Czy ktoś ma pomysł na to czego jeszcze nie wsadzono do jednej obudowy z telefonem? Redakcja czeka na listy. :)
samsung t dmb samsung t dmb samsung t dmb samsung t dmb
samsung t dmb
samsung dvb h samsung dvb h samsung dvb h samsung dvb h
samsung dvb h

Innymi wartymi uwagi modelami są te wyposażone w aparaty fotograficzne z matrycami 3,2 Mpix i większymi. W wyścigu z LG Samsung chce koniecznie wyjść zwycięsko, jednak na razie idzie z nim łeb w łeb. Możnaby się zastanawiać skąd takie nagłe przyspieszenie w wielkości montowanych matryc i 3-krotny zoom optyczny. Odpowiedź można uzyskać bardzo prosto biorąc odpowiedni model do ręki. Są to zwykłe, cyfrowe aparaty fotograficzne z funkcją telefonu - dokładnie w tej kolejności. Korzystają ze wspólnego wyświetlacza i klawiatury, ale wyraźnie w oprogramowaniu widać podział na te 2 funkcjonalności.
Są to kolejno modele SCH-S230 (3,2 Mpix), SPH-V7800 (5,2 Mpix) oraz SCH-V770 (słynne 7 Mpix). Jak widać po oznaczeniach nie są to modele przeznaczone dla sieci 900/1800 MHz.
Wspomnieć należy także o fakcie zablokowania możliwości wysyłania zdjęć poprzez podczerwień bądź Bluetooth w wystawionych modelach - a szkoda, bo redakcja była na targach z odpowiednim sprzętem i gotowa była pokazać Wam efekty pracy najnowszych, megapikselowych matryc. :)
samsung sch s230 samsung sch s230
samsung sph v7800 samsung sph v7800 samsung sph v7800 samsung sph v7800
samsung sch v770

Ciekawa jest także maszynka do gier z akceleratorem na pokładzie - 3D Gamephone.
samsung 3d gamephone samsung 3d gamephone samsung 3d gamephone

‹ Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | Następna ›
Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet