Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Sagem na targach CeBIT 2005

Sagem na targach CeBIT 2005

Witold Tomaszewski, Marcin Kozłowski 27 Marca 2005 15:05

0 0
Sagem to firma produkująca ciekawe i solidne telefony, jednak niespecjalnie widoczna zarówno na rynku, jak i na samych targach.
sagem sagem sagemSagem nie zaprezentował nic rewolucyjnego, ani nawet specjalnie godnego uwagi - może nie licząc modelu myX8, najbardziej zaawansowanego produktu tej firmy. Ogromny, kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 zajmuje znaczną część przedniego panelu. Do tego karty mini-SD, Bluetooth i kamera 1,3 Mpix dopełniają obrazu niezłej, multimedialnej maszynki.
sagem my x8 sagem my x8 sagem my x8

Producent przedstawił także 2 kolejne telefony typu slider - myC4 z niższej półki oraz myZ4 - z wyższej.
sagem my c4 sagem my c4 sagem my c4
sagem my z3 sagem my z3 sagem my z3 sagem my z3

Sagem pokazał także na swoim stoisku tradycyjne modele myX4 (prosty telefon bez aparatu) i myX6-2 (z dużym wyświetlaczem i wymiennymi kartami mini-SD).
sagem my x4 sagem my x4 sagem my x4
sagem my x6 2 sagem my x6 2 sagem my x6 2
Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet