Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Relacja z Mobile World Congress 2010 - cz.1

Relacja z Mobile World Congress 2010 - cz.1

Lech Okoń (LuiN), Marcin Kozłowski 16 Lutego 2010 17:12

0 0
mwc2010 Jak co roku, redakcja TELEPOLIS.PL gości na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiamy fotograficzną i filmową relację z targów.



HTC

Na pierwszy rzut prezentujemy zdjęcia trzech nowych modeli smartfonów HTC: Desire (Bravo), Legend i HD mini. Szersze informacje na temat dwóch pierwszych znaleźć można pod tym adresem. O HTC HD mini pisaliśmy z kolei w tej wiadomości.

HTC Desire

HTC Desire do smartfon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1, czyli jego najnowszej wersji. Sercem nowego smartfonu jest procesor Snapdragon, o częstotliwości 1 GHz, 3,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości WVGA( 480 x 800 pikseli) Telefon robi bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo dobrze wykonany, jest dość cienki i ma spory wyświetlacz. To co rzuciło mi się w oczy, to wręcz błyskawiczne działanie systemu i tak samo błyskawiczna reakcja na wybrane funkcje. Jeśli w wersji finalnej nic nie zostanie "popsute" wróżę mu dość spore powodzenie (jak na sprzęt tej klasy).

htc desire htc desire htc desire htc desire

htc desire htc desire htc desire htc desire

htc desire htc desire

HTC Legend

HTC Legend to także telefon z systemem Android 2.1, z nowym interfejsem Sense. Posiada wyświetlacz AMOLED 3,2-cala o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli), Producent podkreśla, że jest on wykonany z jednego bloku aluminium. Lekko wygięty dół telefonu, od razu przywodzi na myśl model Hero. Legend jest mniejszy niż Desire, ale całość także robi pozytywne wrażenie.

htc legend htc legend htc legend htc legend

htc legend htc legend htc legend htc legend

htc legend htc legend

HTC HD mini

HTC HD mini to model oparty o system operacyjny Windows Mobile 6.5 i interfejs Sense. Urządzenie oferować ma funkcjonalność modelu HTC HD2 przy zachowaniu dość małych rozmiarów. Telefon został wykonany całkiem dobrze, choć mam zastrzeżenia do panelu dotykowego pod wyświetlaczem - działało to tak mało pewnie, choć trzeba zaznaczyć, że oprogramowanie nie było jeszcze odpowiednio przygotowane.

htc hd mini htc hd mini htc hd mini htc hd mini

htc hd mini htc hd mini htc hd mini

Porównanie gabarytów

htc at mwc htc at mwc htc at mwc htc at mwc

‹ Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna ›
Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~seba  2010-02-17 14:36:27  host: host-89-229-152-85.plock.mm.pl

    system bada to kopia systemu apple... te pulpity nawet ikony i klawiatura wirtualna :/ chociaz plynnosc wysmienita.

  • 0

    14.  2010-02-17 14:42:06

    11 - filmy wyższej jakości być może jeszcze dojadą. Ograniczeniem jest fatalna łączność z Barceloną - wszelkie hotspoty, w tym hotelowe działają jak chcą, oraz fakt, że nowy aparat Sirmarka generuje gigantyczne pojemnościowo pliki wideo 720p. Nocą wróci Sirmark i ilość materiałów będzie przynajmniej 2-krotnie większa niż obecnie.

  • 0

    15.  2010-02-17 17:16:31

    nie będzie nic o SE?

  • 0

    16. ~Darkeners  2010-02-17 23:33:23  host: chello089078211025.chello.pl

    A ja mam pytanie, na które chciałbym uzyskać odpowiedz... Co to za telefon na z zdjęciach z 1 strony, z serii "Porównanie Gabarytów", na każdych zdjęciach jest najbardziej po prawej?

  • 0

    17. ~Darkene  2010-02-17 23:34:31  host: chello089078211025.chello.pl

    Dobra, nie bylo pytania... pierwszy raz zobaczylem telefon na zdjeciach, a nie randerach. Nie wyglada zle, szkoda ze nie ma lepszej specyfikacji :P

  • 0

    18. ~  2010-02-18 08:10:38  host: host-212-67-159-28.net.inotel.pl

    muzyka nie pasuje do filmik=ów

  • 0

    19. ~tit  2010-02-18 10:03:02  host: 81-219-71-95.adsl.inetia.pl

    jak zwykle w samsungu ładowarka z boku.bardzo niewygodne. gniazdo musi być na dole. nokia w niekturych modelach gniazdo ma na górze. też niewygodnie

  • 0

    20. ~seba  2010-02-18 11:13:01  host: byf35.internetdsl.tpnet.pl

    tit a "ktury" tez sie inaczej pisze.

  • 0

    21. ~spiro  2010-02-18 11:17:10  host: mx.psat.pl

    a mozna przy kolejnych wpisach dolaczyc date kiedy zostalo to uaktualnione - dzieki temu bedize mozna zachowac chronologie przy lekturze.

  • 0

    22. ~tom  2010-02-18 14:37:49  host: iuj82.internetdsl.tpnet.pl

    Ale ta bada to szajs i plagiat zerżnięte z interfejsu lg i symbian i częściowo mac osx i HTC

  • 0

    23. ~Patryk  2010-02-18 14:57:34  host: 14.179.wmc.com.pl

    @22 mac osx? :o a nie z iPhone OS już jeśli? ...

  • 0

    24. ~okovita  2010-02-18 17:26:41  host: public50651.cdma.centertel.pl

    Kolesie z Nokii są śmieszni. 1. bez stoiska na targach 2. żadnych nowości telefonicznych nie pokazano w Barcelonie. Mowa o największym producencie telefonów na świecie.

  • 0

    25.  2010-02-18 20:41:38

    Nie wiem czemu, ale tak czułem, że Nokia nie pokaże nic. Ogólnie w tym roku jakoś słabo, w stosunku do zeszłorocznych MWC. Z konkretów, tak naprawdę tylko Beam no i Desire (Bravo), ale też szału nie ma - może z tej racji, że wcześniej były newsy o nowym HTC.

  • 0

    26. ~:)  2010-02-19 15:29:53  host: 77-253-64-230.adsl.inetia.pl

    Lui

  • 0

    27. ~:)  2010-02-19 15:32:18  host: 77-253-64-230.adsl.inetia.pl

    LuiN a czy możesz mi napisać jakie będą następne testy (jakich telefonów) ?. Byłbym ci bardzo wdzięczny.

  • 0

    28. ~f  2010-02-20 13:28:52  host: afhl24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak zwykle wysyp konstrukcji o wyglądzie rakietki do ping-ponga albo patelni do smażenia placków ziemniaczanych. wszystkie dotykowce na jedno kopyto, aż człowieka mdli

  • 0

    30. ~  2010-02-22 04:52:12  host: v09-13.opera-mini.net

    Luju po zobaczeniu telefonu juz wiesz ze jest zrobiony ze slabej jakosci plastiku? Wiec jestes chyba wielkim szpecem

  • 0

    31. ~:)  2010-02-22 16:42:19  host: static-81-219-142-134.devs.futuro.pl

    Czy to jest już koniec Prezentacji ?. Bo artykuł zszedł z Newsu Dnia...

  • 0

    32.  2010-02-23 11:52:32

    27, Corby TXT i Delphi, a potem (jeszcze nie wiem w jakiej kolejności) N97 mini, iPhone 3GS, Omnia II i Nokia 2700. W testach mam Galaxy Spica I5700. 29, o kogo Ci chodzi? 30, opinie nt. zaprezentowanych telefonów są Sirmarka, który był na targach. 31, dziś jeszcze dotarły materiały. Zdaje się, że to wreszcie finał:)

  • 0

    33. ~kasia  2010-02-23 16:50:41  host: 194.246.124.200

    nie mogła jakaś kobieta trzymać tego telefonu ?? lepiej jakby leżał na stole niż żeby facet z brudnymi paznokciami go trzymał !!!!

Dodaj swoją opinię