Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Galeria zdjęć telefonu Samsung SGH-E800

Galeria zdjęć telefonu Samsung SGH-E800

Marcin Kozłowski 8 Października 2004 22:57

0 0
Samsung SGH-E800 to telefon z wysuwaną klawiaturą i aparatem fotograficznym. Wysoka jakość dźwięku - 64-tonowa polifonia. Oczyszczanie dźwięku, wytłumianie hałasu i tryb głośnomówiący.Telefon z wysuwaną klawiaturą

Telefon SGH-E800 - wysuwana klawiatura, jak również wbudowana antena zapewniają pełen komfort w użytkowaniu aparatu. Telefon bez problemu mieści się w kieszeni, a po rozsunięciu idealnie wpasowuje w dłoń.

Wysoka jakość dźwięku

Pierwszy raz na światowym rynku pojawia się telefon z funkcją oczyszczającą głos. Teraz nawet w bardzo głośnym pomieszczeniu rozmowa jest możliwa, ponieważ telefon automatycznie zwiększa klarowność dźwięku, tak, aby odbiór był jak najlepiej słyszalny. Nie trzeba już zwiększać głośności, telefon SGH-E800 samoczynnie określi natężenie hałasu i dostosuje natężenie dźwięku, tak aby nie trzeba było wychodzić z pomieszczenia.

Tryb głośnomówiący

Wbudowany tryb głośnomówiący niweluje echo, podczas gdy tłumik hałasu, jak również funkcja oczyszczania dźwięku pozwalają na swobodną rozmowę podczas lotu czy jazdy samochodem. Dzięki tym funkcjom nasz rozmówca nie będzie w stanie zorientować się, że tryb głośnomówiący został włączony.

Dźwięki dzwonka

64-tonowa polifonia zapewnia nieprawdopodobny efekt. Doskonały dźwięk pozwoli zawsze uslyszeć i bezbłędnie rozpoznać przychodzący do Ciebie telefon.

Aparat cyfrowy VGA

Wbudowany aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości - VGA (640 480) i ukryty w tyle wysuwanej części flesz umożliwia uzyskanie klarownych zdjęć nawet w ciemnościach. Duży i przejrzysty ekran TFT wyświetlający 65.536 barw zapewnia jaskrawe i żywe kolory. Innowacyjne lusterko ułatwi robienie autoportretów.

MMS i WAP

Dzięki MMS możesz przesyłać wiadomości oraz zdjęcia, grafikę, nagrany głos, a także dźwięki na inny telefon oraz odbierać wiadomości przesłane do Ciebie.

Przeglądarka WAP, GPRS oraz duży wyświetlacz pozwolą na pełniejsze korzystanie z serwisów WAP on-line gdziekolwiek się znajdziesz. Możesz też połączyć telefon z komputerem i korzystać z wbudowanego modemu do serfowania po Internecie.

samsung sgh e800 samsung sgh e800 samsung sgh e800 samsung sgh e800

samsung sgh e800 samsung sgh e800 samsung sgh e800 samsung sgh e800

samsung sgh e800

Telefon było można zobaczyć podczas III Kongresu Technologicznego w Warszawie. Więcej informacji o Kongresie oraz zdjęcia
Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. zuper_electric  2005-01-18 13:21:28  host: cache.ilabs.pl

    zaistek.Ciekawe czy bardzo się wiesza??? jeśli nie to może wezmę(ale bedem sie musiał pogodzić z brakiem Bluetooth'a)... pozyjemy-zobaczymy... S_E

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet