Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły Code::Dive! - święto programistów już 5 listopada

Code::Dive! - święto programistów już 5 listopada

Artykuł sponsorowany 29 Października 2015 20:00

2 2
code dive W 3 godziny po starcie rejestracji na II edycję konferencji programistycznej Code::Dive zapisało się ponad 900 osób! Wszystkie wejściówki na listopadową imprezę IT rozeszły się w niespełna dwa dni. 5 listopada do Wrocławia przyjedzie ponad 1600 specjalistów z zakresu programowania, na których w sumie będzie czekać ponad 20 godzin wykładów w 4 salach. Główną gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Andrei Alexandrescu - ekspert w dziedzinie języków C++ i D. TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym tego wydarzenia.Podobne imprezy są biletowane, a ceny dochodzą nawet do 500 euro za jeden dzień wykładów. Udział w naszej konferencji jest bezpłatny dlatego nic dziwnego, że wejściówki rozeszły się praktycznie od razu - mówi Konrad Fulawka, jeden z organizatorów konferencji. W I edycji konferencji wzięło udział ponad 1200 specjalistów IT z całego kraju. W tym roku spodziewamy się ponad 1570 osób. Liczymy na komplet gości, poniewż podobnie jak ostatnio, program imprezy jest naprawdę interesujący. - dodaje Fulawka.

Faktycznie program jest bogaty w interesujące wykłady, a nazwiska takie jak Alexandrescu, Drepper czy Saks na liście prelegentów, na pewno zachęcą do przybycia na konferencję. Głównym temataem który zostane poruszony jest wykorzystanie najnowszych języków programowania w codziennych projektach. Pośród wykładów dotykających aspektów typowo programistycznych znajdą się wykłady sięgające innowacyjnych rozwiązań z dziedziny telekomunikacji, m.in. technologii 5G, która zostanie wprowadzona do komercyjnego użycia za około 5 - 7 lat.

W programie znajdą się również wykłady rodzimych specjalistów, między innymi znanego czytelnikom Magazynu "Programista" Bartka Szurgota oraz popularnego w środowisku informatycznym blogera Andrzeja Krzemienieckiego. Imprezę poprowadzi m.in. Rafał Motriuk - znany redaktor Polskiego Radia. Rangi wydarzeniu dodaje fakt, że zostało ono objęte patronatem m.in.Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Miasta Wrocław oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Miejsc już niestety nie ma, ale dla tych którym nie uda się zdobyć darmowej wejściówki na konferencje, jest dobra wiadomość. Organizatorzy zapowiadają, że na stronie wydarzenia - www.codedive.pl - zostanie uruchomiona całodniowa transmisja na żywo wykładów prowadzonych w głównej sali. Dodatkowo wszystkie prelekcje będą sfilmowane i udostępnione później na stronie konferencji.

Jeśli jeszcze nie wiesz czy warto, sprawdź na stronie organizatora pełną agendę konferencji oraz obejrz relacją z I edycji Code::Dive 2014:

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodawanie opinii zostało zablokowane.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę abonamentową Plusa?

[Aktualizacja] Plus prezentuje nowe oferty

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet