Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły 42. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2015

42. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2015

Artykuł sponsorowany 2 Września 2015 11:27

0 2
W dniach od 19 do 21 października, w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE, zatytułowana "W stronę Jednolitego Rynku Cyfrowego". Podczas trzydniowego spotkania przedstawione zostaną zagadnienia związane z wpływem ewentualnego wprowadzenia zasad jednolitego rynku cyfrowego na działalność operatorów kablowych, nadawców i producentów. Nie zabraknie również spojrzenia na te same kwestie od strony regulatorów rynku, a grono wybitnych ekspertów prawa omówi kwestie prawa autorskiego.Oprócz paneli dyskusyjnych, w cyklu spotkań "Jeden na Jeden", na pytania ekspertów rynku odpowiadać będą Prezes Grupy ONET, Aleksander Kutela oraz Phillip Luff Dyrektor Zarządzający UK & EMEA (East, Middle East and Africa) Scripps Networks International.

Z kolei przedstawiciele największych nadawców i kanałów tematycznych jak również firm technologicznych będą rozmawiać o najnowszych trendach, wyzwaniach i oczekiwaniach klientów wobec branży telewizyjnej.

Konferencji już tradycyjnie towarzyszy wystawa tematyczna, która w tym roku zlokalizowana jest aż na 3 poziomach Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Drugiego dnia konferencji, podczas wieczoru PIKE rozstrzygnięte zostaną 2 konkursy: pierwszy dla uczestników 10-jubileuszowej- edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych i drugi na Ambasadora Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big 2015.

Konkurs THINK BIG 2015 przygotowany przez PIKE i UPC Polska adresowany jest do wszystkich operatorów, którzy działają na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości poprzez oferowanie narzędzi i usług do rozwoju biznesu, ekspansji i skutecznego konkurowania w globalnej gospodarce. Wszystkich operatorów, którzy dostarczają szybki Internet, stosują nowoczesne technologie, które przyczyniają się do rozwoju usług cyfrowych w swoim regionie zapraszamy do udziału w Konkursie. Regulamin i zgłoszenia na stronie www.konferencjepike.pl.

Zapraszamy do udziału. Więcej Informacji: www.konferencjepike.pl.
Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodawanie opinii zostało zablokowane.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet