Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły 10 najlepszych smartfonów do 2000 zł (marzec 2018)

10 najlepszych smartfonów do 2000 zł (marzec 2018)

Marian Szutiak; orson_dzi 2 Marca 2018 19:30

5 0
best najlepsze telefony



Przygotowaliśmy kolejne zestawienie polecanych smartfonów. Tym razem pod lupę trafiły urządzenia w cenie do 2000 zł. To kwota, w której możemy znaleźć przede wszystkim topowe urządzenia, które miały swoją premierę w 2017 i 2016 roku. Smartfony te mogą z powodzeniem konkurować z nowymi, często droższymi produktami. Tym bardziej, że w wielu z nich znajduje się Snapdragon 835.

Smartfony prezentowane są w kolejności alfabetycznej i to Wy w ankiecie zdecydujecie, który z nich jest najlepszym wyborem w założonym budżecie.

Ceny detaliczne ustaliliśmy w oparciu o dane z Ceneo.pl. W zestawieniu znalazły się urządzenia z oficjalnych dystrybucji, sprzedawane w dużych sklepach. Pominęliśmy małe sklepy, komisy oraz aukcje internetowe, skupiając się na sprzedawcach, u których będziemy chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym w oparciu o przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym.

Honor 8 Pro 64GB

Honor 8 Pro jest wyposażony w chipset Kirin 960, któremu towarzyszy 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane. Znajdziemy tu podwójny aparat fotograficzny z matrycami 12 Mpix (RGB + B/W). Telefon ma 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 3. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Jedno ładowanie, według producenta, wystarczy na dwa pełne dni użytkowania lub na półtora dnia intensywnej pracy. Wszystko to dzięki technologii SmartPower 5.0, która zapobiega marnowaniu energii zgromadzonej w "baterii". Honor 8 Pro może być nasz za 1799 zł.

Aktualna cena telefonu na Ceneo.pl.

Dane telefonu Honor 8 Pro
Zobacz dane techniczne Honor 8 Pro na TELEPOLIS.PL

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Huawei P10 DualSIM 64GB

Huawei P10 swoją premierę miał rok temu i wciąż to jest bardzo atrakcyjna propozycja, tym bardziej że następca zostanie pokazany dopiero pod koniec marca. Napędzany chipsetem Kirin 960 smartfon charakteryzuje się wysoką wydajnością, która nie spada nawet przy dłuższym wysokim obciążeniu. Procesor jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (istnieje też wersja 32GB). Do tego bardzo dobre zdjęcia pochodzące z podwójnego aparatu fotograficznego 12 Mpix RGB + 20 Mpix B/W z obiektywami Leica f/2.2 i optyczną stabilizacją obrazu, a także atrakcyjny wygląd i wysoka jakość użytych materiałów. To wszystko i o wiele więcej może być nasze już za 1699 zł

Aktualna cena telefonu na Ceneo.pl.

Dane telefonu Huawei P10
Zobacz dane techniczne Huawei P10 na TELEPOLIS.PL

Zobacz: inne filmy z kategorii Nasze testy


‹ Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Następna ›
Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6. ~gosciu  2018-03-03 11:23:14  host: 2.151.89.79.rev.sfr.net

    Z ciekawosci chcialem zerknac ale odpuscilem - nie mozna bylo tego na jednej stronie wszystkiego zmiescic tylko 5 razy klikac? Tak wiem chodilo o wygenerowanie odslon dla reklam ale to i tak nie dziala w moim wypadku (adblock)

  • 0

    7.  2018-03-03 12:37:52

    Celowałbym w LG G6! Solidnie (co widać) wykonany, smukły (prawie taki sam jak SE), fajne parametry - szczególnie bateria powinna się dobrze sprawdzać.

  • 1

    8. ~  2018-03-03 19:58:26  host: 168.235.196.129

    @7 idz kobieto do kuchni

  • 0

    9.  2018-03-03 20:57:50

    @8 facecie jak już, ale mogę iść do kuchni

  • 0

    10. ~Nick  2018-03-05 13:46:14  host: public-gprs207520.centertel.pl

    Kto kupuje tak drogie telefony? Na telefon wydać miesięczną pensję? Na telefon wypada pracować najwyżej jedną dniówkę.

  • 0

    11. ~654  2018-03-05 13:54:57  host: user-94-254-183-183.play-internet.pl

    @10. Bez przesady, za dniówkę, to nawet dobrego klasycznego Tel, nie kupi się.

  • 0

    12. ~Gnom  2018-03-05 13:59:18  host: apn-77-113-123-228.dynamic.gprs.plus.pl

    @11
    To zależy od wysokości dniówki. Niektórzy mogą za nią kupić całkiem niezły model.

  • 0

    13. ~Bouli  2018-03-05 14:25:27  host: 212.160.172.83

    @Karolka, rozczaruje Cię chyba ale w G6 bateria to najsłabsze ogniwo. Wiem bo sam używam, wcześniej miałem P10 Plus i tam była znacznie lepsza bateria, ale... Generalnie poza baterią telefon jest niesamowity i na razie raczej go nie zmienie. Jedynie co mnie 'przeraża' to utrata wartości. Na początku był za 3299 teraz za 1599-1699 (oficjalne sklepy LG na ceneo) więc stracił jakieś 1600zł... S8 straciło 500zł w niecały rok. Ja go dostałem jako służbowy więc nie musiałem go kupować i mnie to nie boli osobiście ale jeśli kupił bym go w zeszłym roku to bym się chyba załamał przy odsprzedaży

  • 0

    14. ~oo  2018-03-06 00:03:50  host: 89-74-81-117.dynamic.chello.pl

    @12

    nawet dobra dniówka 300zł nie pozwoli kupic ci dobrego nowego smartfona, co najwyżej dobry klasyk.

  • 0

    15.  2018-03-06 10:41:41

    Szkoda, że w zestawieniu zabrakło Sony XA2 i XA2 Ultra. To najnowsze modele ze świetnymi aparatami i ceną mieszczącą się w 2000 zł.

  • 0

    16.  2018-03-06 11:50:06

    @15, toms - Xperie XZ1 są według nas lepsze.

  • 0

    17. ~  2018-03-06 11:57:19  host: 94.42.201.114

    Samsung S8 regularnie ociera się o granicę 2000 PLN na Amazonie choćby .... miesiąc tremu był za 1900 na morele ...

  • 0

    18. ~toms  2018-03-06 13:23:27  host: a25-05-11.opera-mini.net

    16- ile kosztuje XZ1 w normalnych sklepach? Zdaje się, że cena przekracza 2000 zł. Czyli nie spełnia założeń zestawienia...

  • 0

    19.  2018-03-06 14:52:07

    @18, toms - co to znaczy wg Ciebie "normalny sklep"? Xperia XZ1 kosztuje w sklepie net-s.pl 1925 zł. Na nasze potrzeby to wystarczający powód, by telefon uwzględnić w rankingu urządzeń do 2000 zł.

  • 0

    20.  2018-03-06 14:54:12

    @17 - Amazon nie jest sklepem działającym oficjalnie w Polsce, dlatego nie uwzględniamy w rankingu cen z niego.

  • 0

    21.  2018-03-07 13:41:10

    Normalne sklepy to takie, w których mogę fizycznie wziąć kupowane telefony do ręki i zapoznać się ogólnie z ich działaniem, przed dokonaniem zakupu. Tego warunku nie spełniają sklepy internetowe i dlatego nie biorę ich pod uwagę. Przykłady takich sklepów: Komputronik, Euro RTV, Media Ekspert, Media Markt, Saturn, Neonet, Avans, itd. Sprawdziłem i przekonałem się że za 2000 zł nie kupię tego telefonu w żadnym z wymienionych sklepów. Na dzień dzisiejszy, o dziwo, jest najtańszy w Media Markt.

  • 0

    22. ~Gliwice  2018-03-08 01:26:23  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Takie najlepsze że zostaje przy swojej Lumia 1520...staruszek do podstawowych zadań jest najlepszy

  • 0

    23. ~@22  2018-03-11 13:49:48  host: 89-78-238-142.dynamic.chello.pl

    Lumie przeżyją jeszcze nie jedną generację nowych wynalazków, a aparatu z 950/1020 do dziś nie mogą doścignąć.

  • 0

    24. ~Triest  2018-03-21 19:52:57  host: public-gprs369167.centertel.pl