Telekomunikacja jak na dłoni
Artykuły 10 GB ekstra w Virgin Mobile dla Czytelników TELEPOLIS.PL

10 GB ekstra w Virgin Mobile dla Czytelników TELEPOLIS.PL

Marcin Kozlowski 18 Grudnia 2017 23:38

4 23
virgin art



TELEPOLIS.PL wraz Virgin Mobile rusza z akcją specjalną. Do 18 stycznia 2018 r. każdy nowy użytkownik, który skorzysta z oferty operatora i zamówi abonament otrzyma dodatkowy bonusowy pakiet 10 GB danych.

Warunki są bardzo proste. W czasie trwania akcji należy zamówić abonament w ofercie indywidualnej lub grupowej na stronie VirginMobile.pl za pośrednictwem specjalnego linka dostępnego na TELEPOLIS.PL:

Przejdź na Virgin Mobile, aby skorzystać z oferty i odebrać dodatkowe 10 GB.

Należy jednak pamiętać, że akcja skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników, to znaczy takich osób, które po raz pierwszy zarejestrowały się oraz złożyły zamówienie na stronie VirginMobile.pl. Akcja nie dotyczy także osób, które migrują w ramach sieci z ofert na kartę do abonamentu. Każda osoba spełniająca warunki może otrzymać tylko jeden pakiet promocyjny 10 GB, który przyznany zostanie po zakończeniu akcji promocyjnej, czyli po 18 stycznia 2018 r.

To tyle jeżeli chodzi o najważniejsze warunki. Szczegóły, jak zawsze, dostępne są w załączonym regulaminie. A teraz kilka słów o tym, co do zaoferowania ma w swoich abonamentach Virgin Mobile.

Co oferuje Virgin Mobile w swoich abonamentach

Virgin Mobile oferuje abonament indywidualny, ale można także skorzystać z oferty grupowej. Zdefiniowane są trzy plany: za 19 zł, 29 zł i 39 zł zł, które różnią się zestawem pakietów. W ofercie za 19 zł miesięcznie można dostać nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i SMS-y oraz 3 GB Internetu. W planie za 29 zł dochodzą do tego nielimitowane połączenia na stacjonarne oraz MMS-y, a pakiet danych rośnie do 8 GB. W trzecim planie za 39 zł otrzymamy nielimitowane usługi (połączenia, SMS, MMS) oraz największy pakiet danych - 15 GB.

virgin mobile art

W ramach planu za 39 zł użytkownik może tez podpisać umowę na 24 mies. i wtedy operator doda nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 1,96 GB dostępne w roamingu UE, a do tego bezpłatne nielimitowane SMS-y i połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne w UE.

Użytkownik ma także możliwość skomponowania oferty według własnego uznania, wybierając z dostępnych opcji. Oferta daje dużą swobodę korzystania. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, czyli jest tylko miesiąc wypowiedzenia. Do tego można na kolejny miesiąc wyłączyć wszystkie pakiety i obniżyć opłaty do 0 zł.

Rabaty dla kilku numerów

Wybierając operatora warto sprawdzić czy ma oferty grupowe, które z reguły obniżają wysokość rachunków przy więcej niż jednym numerze na koncie. Aby skorzystać ze specjalnego grupowego rabatu w Virgin Mobile, należy stworzyć grupę z przynajmniej dwóch numerów. Za droższy Plan zapłacić trzeba pełną stawkę, ale już za kolejne numery tylko 50% normalnej ceny.

Przykład 1: Wybierając dwa plany za 29 zł, za drugi zapłacimy 14,50 zł, czyli średnio za numer 21,75 zł
Przykład 2: Wybierając trzy plany za 29 zł, za drugi i trzeci zapłacimy po 14,50 zł, czyli średnio za numer 19,33 zł

W ten sposób poniżej 20 zł można mieć pełną ofertę no-limit oraz pakiety danych wystarczające dla większości użytkowników. Kwoty te można obniżyć jeżeli, ktoś nie potrzebuje pełnego nolimitu i do grupy dobierze abonament za 19 zł. Wtedy średnia przy trzech numerach spadnie do 16 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli warunki spodobają się Wam, warto skorzystać z poniższego linka - pozwala on otrzymać wspomniany już, dodatkowy pakiet 10 GB.

Przejdź na Virgin Mobile, aby skorzystać z oferty i odebrać dodatkowe 10 GB.

Zapoznaj się także z regulaminem akcji specjalnej.

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~Alfred  2017-12-19 18:22:18  host: 109.95.25.245

    Poszaleli dno chyba nie czytali co za 16,70 można dostać w konkurencji albo jeszcze w innej za 25zł szkoda pisać i czasu.

  • 3

    19.  2017-12-19 19:15:06

    @17 Błagam tylko mi tu Z T Mobile nie wyskakuj. Ta spamerska sieć, pełna haczyków, w której nawet LTE trzeba włączać przez bok... to już wolę dać dychę więcej mieć gorszy zasięg.

  • -3

    20. ~Były Klient Play  2017-12-19 21:05:53  host: 188.146.167.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #Słoneczny Internet w T-Mobile bez włączonego LTE chodzi szybciej niż w Play-u z LTE Plus. Chyba nie zaprzeczysz. A zasięg 4 sieci w Play w przypadku Orange też musisz właczyć, też chyba nie zaprzeczysz. A o T-Mobile internet domowy słyszałeś? Bez żadnego limitu danych toto jest. Wiem, bo używam.

  • 0

    21.  2017-12-19 21:42:49

    @20 Internet w telefonie nie potrzebuje więcej niż 10 Mbps do normalnego działania. I tu wyścig szczurów na pierdyliardy megabitów nie ma żadnego znaczenia. Co innego jak kupujesz net do domu na 3 lub więcej urządzeń. Co do roamingu Orange, toż to nie jest LTE. LTE w Play działa bez kombinacji. Mówimy o podstawowej usłudze LTE. Różne rzeczy trzeba sobie dodatkowo powłączać w różnych sieciach, ale nie LTE we własnej sieci. Tego jeszcza żadna sieć tak nie rozegrała jak TM.

  • 0

    22.  2017-12-20 00:08:09

    #21. Na jakie haczyki się nadziałeś? I o jakim konkretnie aktywowaniu LTE piszesz w T-Mo?
    Mi jakoś działa bez haczyków.

  • 1

    23.  2017-12-20 00:13:22

    @20, Były Klient Play - a od kiedy to Play korzysta z LTE Plusa? Chyba zaprzeczę.

  • -2

    24. ~Zygmunt Krok solony żaczek  2017-12-20 00:25:51  host: acsm156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus to polski operator, polski kapitał, za którym stoi polski multimiliarder Pan Zygmunt Solorz Żak. Bardzo dobra oferta, świetna infrastruktura. Polecam, patriotyzm gospodarczy rzeczą ważną!

  • 1

    25.  2017-12-20 00:26:57

    @22 Temat był już wałkowany setki razy. Od grania na czekanie, przez prenumeraty mms, po bezpieczny internet. LTE przez bok to też haczyk. Poszperaj po necie. Nawet youtuberzy o tym mówią. Mi na służbówce TM dzwonią z reklamami garów. Ta sieć to porażka.

  • 2

    26.  2017-12-20 01:10:36

    @24 polski operator, podatki na Cyprze...patriotyzm pełną gębą... Powiadasz "multimiliarder", zgłębi u źródeł, u dobrych dziennikarzy śledczych typu Sumliński, Gadowski skąd ci twoi multi się wzięli i na czym urośli...

  • 0

    27. ~  2017-12-20 10:06:39  host: 188.146.129.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe kto z kogo chce zrobić jak reklama niemieckiego sklepu dla ...... Nie sądziłem że Telepolis aż tak nisko upadnie

  • 0

    28. ~Xente  2017-12-20 12:37:54  host: rev82.gisz.net.pl

    Polak dostaje coś za nic i jeszcze narzeka... Kochani dusigrosze i cebularze którzy szukają za przysłowiowe "pińć" złotych full no limitu i jeszcze by chcieli taniej bo przecież jako stałym klientom operator powinien im stópki całować... Skoro są takie świetne oferty po 16,70 to czemu wszyscy z nich nie korzystają? No właśnie, odpowiedź nasuwa się sama - bo nie są takie świetne jakby się każdemu wydaje.

  • 0

    29. ~ALFREDO  2017-12-20 14:00:40  host: 109.95.25.245

    DO XENTE masz fremium i jesteś szczęśliwy.

  • 0

    30. ~  2017-12-20 21:25:01  host: cpu188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @28 Rozumiem, że według Ciebie inni nie mogą komentować oferty według ich uznania?

  • 0

    31.  2017-12-21 15:07:34

    @Były Klient Play teraz w play działa na roamingu orange i całkiem niedawno uruchomili LTE na roamingu orange jest ograniczenie do 9 Mb/s ale zawsze coś. Podobno od przyszłego roku nie będzie tego ograniczenia także zasięg playa będzie na porównywalnym poziomie co orange

  • 0

    32. ~  2017-12-21 15:17:53  host: host-185.45.216.114.citimedia.pl

    @Patrax - masa bzdur w tym co piszesz. Po pierwsze w LTE na roamingu Orange jest taki sam lejek jak na 3G czyli 3Mb/s
    Po drugie siejesz niczym nie potwierdzone ploty, że od nowego roku nie będzie lejka. Sam sobie to wymyśliłeś.

  • 0

    33.  2017-12-21 21:05:30

    25: Cała rodzina oprócz mnie siedzi w abonamentach T od lat, nic takiego ich nie spotkało żeby trzeba było się upominać o LTE. Chyba, że o nowych tak dbają :) Na reklamy garów nic nie poradzisz, oni dzwonią na pałę, niezależnie od sieci.

  • 0

    34. ~okily  2017-12-22 21:21:05  host: user-94-254-130-40.play-internet.pl

    Ja mam na roamingu w LTE Orange 7,2Mb/s w nocy w dzien jest to 3Mb/s.Ale czasem w dzien powyzej 3Mb/s.I lepiej dziala Play na romingu LTE Orange.Internet dziala plynnie ja korzystam z LTE Orange
    od listopada byl juz aktywny

  • 0

    35.  2017-12-23 22:19:48

    @34 Wszystko zależy od lokalizacji. Ja mam LTE Orange R zawsze powyżej 3,2 mega z pingiem poniżej 30. W LTE Play mam czasami nawet po 30 mega, ale tam ping podchodzi nawet do 100. W Orange jest to 3 mega w miarę stabilne, a w Play jest huśtaeka na maxa. Raz 30 mega, a za chwilę 2 mega. Patrząc jako użytkownik stron wwe i youtuba w 720p, to specjalnie różnicy nie widzę. I tu i tu chodzi to płynnie na telefonie.

  • 0

    36. ~marek  2017-12-30 22:03:53  host: 89.39.107.195

    mam 3 numery w virgin, oferta freemium i jestem bardzo zadowolony z usług

  • 0

    37. ~olaf.er  2018-05-19 13:36:02  host: 188.146.196.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oferta feemium duzo daje, na prawde, ale ja zwykle w planach miesiecznych mam numery dla siebie dla zony , you should try

Dodaj swoją opinię